4 yıllık bölüm hk

BayramWd

Katılımcı Üye
6 Ocak 2012
252
0
istanbul
Selamun aleyküm öncellikle
Lys ile birlikte tahmini olarak 200bin gibi sıralamaya giriyorum. Bilgisayar mühendisliği düşünüyodum fakat ilk önceliğim devlet üniversitesi seçmek. Bilgisayar üzerine seçebileceğim başka 4 yıllık hangi bölümleri tercih etsem doğru olur. Tecrübelerinizden faydalanmak bilgi almak isterim. Bu sene tercih yapıcam şuan 1 sene daha hazırlanmam söz konusu değil. Şimdiden teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ExcFire

Katılımcı Üye
30 Tem 2016
594
0
Seneye bende girecegim ins iyi bir siralamaya girerim rica etsem ygs ve lysde hangi dersten kac dogru kac yanllis kac bosun var soylermisin araztirma yapiyorumda

Monster v1

Katılımcı Üye
2 May 2016
697
0
C://
Sana tavsiyem yurt dışında informatik(bilgisayar bilmi) okuman ve ordaki üniversiteler uluslararası diploma veriyor yurtdışında rahat çalışabilirsin.Malum ülkemizde bu sektör pek gelişmiş değil

ArViX

Uzman üye
28 Şub 2013
1,273
0
cos a=cos bc
DGS'ye Adli Bilişim Mühendisliği gelse onu seçerdim ama ne yazık ki daha gelmedi . Yazılım Mühendisliği ile Bilgisayar Mühendisliği arasında hiç bir fark yok bölümün adı değişik başka bir şey yok. Hatta duruma şöyle bakıyorum binevi bilgisayar mühendisliği bölümünün kontenjanı arttırıldı yazılım mühendisliği açılarak çok birebir denk dersleri var :)

Black-Leonx'

Özel Üye
22 Haz 2015
10,067
5
Nereye
Üniversite okuyan biri olarak:

Sağlık üzerine açılan yeni bölümler var.
Sıralaman gerçekçi olursak kötü...
Sağlık ile ilg bölüm seçersen ömür boyu rahat edersin.

İnsanın bir işi sadece parası için yapması çok mantıksız geliyor yapacaksan sevdiğin ilginin olduğu bir meslek yapacaksın ki sen ve etrafındakiler mutlu olsun aksi takdirde ne sen o işten keyif alırsın nede o meslekte başarılı olursun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.