400 tlye alabilecegim işlemci

By Ghost

Katılımcı Üye
11 Tem 2013
941
2
C:\Linux
Galiba o fiyata en iyi ihtimalle AMD Ryzen 3 1200 Soket AM4 3.1GHz 8MB Cache İşlemci alabilirsin. Sıfır alacaksan i5 i7 400 liraya hayal. İkinci el belki bulabilirsin onda da güvenilir temiz bulabilir misin bilmiyorum.

oimyg

Yeni üye
24 Ocak 2019
43
3
24
istanbul
kardeşim sana önerebileceğim işlemci Intel i3 2100 bu yani senin anakartına göre tam olrak bu olur

PasTiEl

Katılımcı Üye
5 Haz 2015
327
0
2. el 2. nesil i5' lere bir bakın.Ekran kartınızı besleyebiliyorsa alın, besleyemiyorsa ekran kartınıza uygun bir işlemci için para biriktirmek durumundasınız. Darboğaz bana sorun olmaz, zaten oyun oynamıyorum diyorsanız sorun yok zaten.

EmirEfeToy

Katılımcı Üye
11 Ağu 2018
273
0
Nereden Nere
2. el 2. nesil i5' lere bir bakın.Ekran kartınızı besleyebiliyorsa alın, besleyemiyorsa ekran kartınıza uygun bir işlemci için para biriktirmek durumundasınız. Darboğaz bana sorun olmaz, zaten oyun oynamıyorum diyorsanız sorun yok zaten.

hocam elimde gt 730 ekran kartı var 4gb ram var oyun için birde anakartıma uygun işlemci arıyorum

hocam elimde gt 730 ekran kartı var 4gb ram var oyun için birde anakartıma uygun işlemci arıyorum

yokmu hocam önerebileceğiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.