45 Günde 57 şehit !

HexSuPRaa

Kıdemli Üye
19 Tem 2012
2,116
0
Exploit
Ne düşünüyorsunuz Arkadaşlar

j2W0kW.jpg
 

kaanumay

Üye
20 Haz 2014
225
0
Bodrum
Burada sözler yetersiz kalır... Hepsinin mekanı cennet olsun. Dağdaki itlerinde biran önce leşe dönüşmesi için dualarımız eksik olmasın.
 

waryota

Uzman üye
13 Tem 2015
1,280
0
Almanya
o şerefsizler için sözylenebilecek kelimeler daha keşfedilmedi kardeşim ama o gün geldiginde işte herşey olacak
 

erhan emre 16

Katılımcı Üye
18 Mar 2015
335
0
bolu
kardeşim şehit sayısı aslında daha fazla ama sölemiyolar askerin psikolojisi bozulmasın firar olayları olmasın ortalık karışmasın diye gizli tutuyolar doğuda teröristler çok fazla asker şehit ediyolar medyayı susturuyo devlet medyaya yansıtmıyolar hemen hemen hergün büyük saldırılar var en son van ve ağrı da karakola bomba yüklü araçla saldırı yaptılar 30 dan fazla asker şehit oldu bunu sölemiyolar
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.