+48 Numara Alma (Çok Kolay) // Caginreis

23 Eyl 2016
106
0
bulunamadı
Önceden talk2 falan kullanıyorduk sonradan sıkıntı çıkarmaya başladı, güzel bir uygulama şu an ihtiyacım yok ama bu ileride de olmayacağı anlamına gelmez. Ellerinize sağlık ;)

caginreis

Uzman üye
26 Ara 2015
1,205
7
!
Numaranın yanında Kalan Gün 6 yazıyor sanırım

Evet yeni fark ettim 1 hafta sonra tekrar alıyorsun + WhatsApp kullanmaya devam edebilirsin .
Bakalım numarayı sifirladim , WhatsApp bir süre sonra başka numaraya bağlanacakmi diye kontrol Edip bilgilendirecegim

Son düzenleme:

garsamba

Üye
9 Ara 2017
86
0
Programın verdiği tüm numaralar WhatsApp ta yasaklanmıştır. Whatsapp fake numara için boşa uğraşmayın.

noonebey

Katılımcı Üye
14 Ocak 2019
590
10
Uzay
Ben deniyecegım onceden alabılmıstım fake numara bu aralar skıntı cıkıyo bu ıse yararsa ne guzel.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.