4'lü arayüz desteğiyle HDD, Blu-ray yazıcı ve SD okuyucu bir arada: miniStack MAX

Alagros

Kadim Üye
10 Kas 2011
7,365
0
EJAAD.
newertech_ministack_max1.jpg1988'den bu yana ABD'nin önemli bilgisayar mağazalarından olan OWC (Other World Computing), özellikle optik sürücüsü bulunmayan bilgisayarlara hitap eden hepsi bir arada çözümü NewerTech miniStack MAX'ı satışa sundu.

Yaklaşık Mac Mini boyutlarında olan miniStack MAX, bir adet sabit sürücü, Blu-ray / CD / DVD yazıcı ya da okuyucu ile SD kart okuyucusunu bir araya getiriyor. Kasası alüminyumdan olan ürün iki adet FireWire 800 portu, bir adet eSata portu ve bir tanesi mobil cihazları şarj edebilen toplam 5 tane USB portuna (2x USB 3.0 A portu, 1x USB 3.0 B portu ve şarj için 1x USB portu) yer verilmiş.

Her biri Blu-ray okuyuculu olmak üzere miniStack MAX'ın depolama kapasitesine göre fiyatları şöyle:

Depolama birimi sizden: 150 dolar
500GB: 260 dolar
1TB: 280 dolar
2TB: 400 dolar
4 TB: 530 dolar
Öte yandan optik okuyucunun Blu-ray yazabilme kabiliyetine de sahip olması istenirse, yukarıdaki tutarlara ek olarak +40 dolarlık bir ödeme yapılması gerekiyor.

newertech_ministack_max3.jpg


newertech_ministack_max2.jpg

 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.