5.000 ustu arkadası olanlar var nasıl oluyor ?

serdar2114

Üye
18 Eki 2014
56
0
arkadaslar bı kac kısde gordum 5. bın ustu arkadasları var o nasıl oluyor ????? :RpS_scared:

serdar2114

Üye
18 Eki 2014
56
0
kardes harbı bılıosan solermısın vala aklım almıor limit 5. bin adamın 7 k arkadası var

Moderatör tarafında düzenlendi:

MinieTooL

Katılımcı Üye
26 Eki 2014
258
0
10 binde yapamazsın mark :D5000 kişi olduktan sonra gönderidğin kişiler veya sana gönderenleri kabul edemessin :D bu mümkün değil senin gördüğün takipçi sayısı felandır serdar kardşeim

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
10 binde yapamazsın mark :D5000 kişi olduktan sonra gönderidğin kişiler veya sana gönderenleri kabul edemessin :D bu mümkün değil senin gördüğün takipçi sayısı felandır serdar kardşeim

Zaten lafin gelişi söyledim dostum :) İstedikden sonra zor değil onu diyorum :)

MinieTooL

Katılımcı Üye
26 Eki 2014
258
0
bunu yapman için gidip faeyi hackleyip limiti değiştirmen lazım sanırım D:FSDGSDG
mümün değil arkadaş sınırı 5000 sen bana 7000lik adam at facemi kapatır evden bilgisayarı kaldırırım sD:G:Sdg

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.