5 aylık fake hesabım numara istedi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

karahancer2

Yeni üye
21 Mar 2015
11
0
Arkadaşlar bu hesabı 2 yıl önce açmıştım numara girmemiştim sonra bi giriyim dedim kullanmaya başladım 5 aydır sorunsuz tkaipci hilesi bile yaptım sorun olmadı nedense şimdi numara istedi fake numara sitelerindeki numaraları giriyorum kod gelmiyor varmı bildiğiniz numara sitesi uygulaması veya onaya düşmeden fake hesap açmak çok gerekli :confused:

TRGameAirs

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
905
0
Arkadaşlar bu hesabı 2 yıl önce açmıştım numara girmemiştim sonra bi giriyim dedim kullanmaya başladım 5 aydır sorunsuz tkaipci hilesi bile yaptım sorun olmadı nedense şimdi numara istedi fake numara sitelerindeki numaraları giriyorum kod gelmiyor varmı bildiğiniz numara sitesi uygulaması veya onaya düşmeden fake hesap açmak çok gerekli :confused:

İnstagram İçin Text Nowdan Fake Numara Alabilirsin

AccoStolen

Uzman üye
25 Ara 2015
1,952
1
Russia
o sitelerin hiçbirini deneme çalışmaz cünkü tek sen değilsin bunu sitelerden yapmaya çalışan wonet uygulamasını kullan bide instagram konumuna göre verdigin telefon numarasına kod gönderiyor diye biliyorum wonet uygulamasında fransa numarası veriyorlar vpn ile fransaya bağlan dene bakalım.
konuyuda yardım merkezine açmalısın.

Greendex

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
752
3
o sitelerin hiçbirini deneme çalışmaz cünkü tek sen değilsin bunu sitelerden yapmaya çalışan wonet uygulamasını kullan bide instagram konumuna göre verdigin telefon numarasına kod gönderiyor diye biliyorum wonet uygulamasında fransa numarası veriyorlar vpn ile fransaya bağlan dene bakalım.
VPN ile bağlanmasına gerek yok. Telefon onayı isterken zaten ülke kodunu seçebiliyorsun.
+33 seçeceksin.

karahancer2

Yeni üye
21 Mar 2015
11
0

hocam ücretlimi bu uygulama

karahancer2

Yeni üye
21 Mar 2015
11
0

Hocam teşekkür ederim hallettim bu uygulama sayesinde çok sağol :RpS_rolleyes:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.