5 Bin tl ile nasıl bir pc toplamalıyım?

kakas

Yeni üye
7 Haz 2016
31
0
Bunu en iyi yapanların bu forumda olduğunu düşünüyorum yıllardır takılırım buralara

5000 tl ile en iyi sistem nedir oyun oynatıcak bir türlü karar veremedim şimdiden teşekkür ederim

Maksimum 5200 e çıkabilirim

Son düzenleme:

'Bertuğ

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,864
608
Cevap: 5 Bin tl sistem toplama

Merhabalar ;

Güzel Bir Sistem Toplayabiliriz .

öncelikle anakart olarak ASUS TUF B365M-Plus Gaming kullanalım

işlemci olarak ise Intel Core i5-9400F fakat az daha düşüğünü kullanabilirsiniz.

ekran kartı olarak ASUS DUAL RX 580 8GB öneriyorum.

ram olarak ise G.Skill 16GB Ripjaws V Kit 3600MHz CL18 çok güzel ve hızlı bellektir.

tabikide bu fiyata ssd siz bir pc olmaz Ssd olarak ise Samsung 860 EVO 250GB fiyat 5000 tlyi biraz geçtiği için biraz daha düşebilir bu ssd.

sabit disk olarak Seagate 3.5″ 1TB Barracuda 7200 RPM 1 tb yeterli olur size.

kasa olarak ise Cooler Master Masterbox MB501L güç kaynaklı 600 w olacak şekilde .

fiyatlar aştığı halde ram , ssd ve işlemciden birazcık kısılabilir (ilk kısılacak bana göre ram 3x4 alırsınız 4 gb den 12 gb ). fakat sana önerim şu sıralar alma derim. fiyatlar uçmuş şekilde.

iyi forumlar diliyorum :))

Son düzenleme:

MrXCyberQ

Uzman üye
17 May 2019
1,412
10
Cevap: 5 Bin tl sistem toplama

Merhabalar actigim konulardan 5000 tllik kısmı bulabilirsiniz. En iyi sist3mdir full

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.