5 dakikalığına tht yöneticisi olsaniz ne yapardiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aslan4111

Kıdemli Üye
19 Ağu 2016
3,492
8
Kendimi özel üye yapardım.Sonuçta eski yöneticiler bu ünvanı alıyor :)

occibital

Katılımcı Üye
10 Şub 2011
759
3
ilk işim yeni yöneticiniz tht ye hayırlı ugurlu olsun die konu açardınm :D

BD4ANON

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
848
0
ROOTanya
Bende bulamadım acaba onlar ne yapıyor gören biri cevap yazsın lütfen :trl cevabı bekliyoruz hocam

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
İlk önce Arsenik üstadı forumda daha aktif olması için tehdit ederdim :D cidden kendisini pek görmüyorum :( sonra nerede tartışma çıkaran ufak tefek çocuklar varsa banlardım en son kendimi emekli üye yapardım :D

firehackturk

Yaşayan Forum Efsanesi
21 Ağu 2016
9,875
363
27
anka
İlk önce Arsenik üstadı forumda daha aktif olması için tehdit ederdim :D cidden kendisini pek görmüyorum :( sonra nerede tartışma çıkaran ufak tefek çocuklar varsa banlardım en son kendimi emekli üye yapardım :D

Kendisi ghost mod olarak forumda gezindiği için göremiyoruz çoğu zaman :) yoksa her zaman burda

Quiklav

Adanmış Üye
8 Eyl 2016
7,030
56
127.0.0.1
Dükkanı kapatırdım 5 dk

dostum naptın burası manav değil ya

şu ss aklıma geldi :D

ekrBpW.png

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.