5 Gb. Boyuta Kadar Dosyalarınızı E.Mail İle Hızlıca Gönderin * BeamFile v1.2 Beta

aytekin92

Uzman üye
6 Ara 2007
1,136
43
windows
Programın adı : BeamFile
Program Sürümü : v1.2 Beta (Build) 1121

Program Boyutu : 1.60 Mb.
Platform : Windows XP
Kullanım İzni : Freeware - Ücretsiz
Download Linki : Burayı Tıklayınız.


Program Tanıtımı :

Merhabalar;
Bazen hepimizin küçük boyutlu dosyalarımızı bile e.mail yoluyla göndermekte sıkıntı yaşadığımız bir gerçektir.
Oysa BeamFile programı ile bu sorunumuzu çok basit bir biçimde çözebiliriz. Toplam 1.60 Mb. boyutundaki bu program aracılığı ile 5 Gb.boyuta kadar olan dosyalarımızı karşıdaki alıcıya saniyeler içinde göndermek mümkündür.

Yapmamız gereken tek şey bu programı indirmek ve göndermek istediğimiz dosyamızı seçtikten sonra Send File butonuna tıklayarak dosyamızın mail adresini girmiş olduğumuz alıcıya ulaşmasını sağlamak.

Alıcının göndermiş olduğunuz dosyayı alabilmesi için gereken iki küçük koşula dikkat etmek gerekir.

1- Bu programa alıcınında sahip olması şarttır. Alıcınızın bu programa sahip olabilmesi için isterseniz kendiniz karşı tarafa download linkini verebilirsiniz. Ancak siz bunu yapmak zorunda degilsiniz, çünkü alıcı sizin göndermiş olduğunuz maili aldığında gönderilen dosyanın indirme linkine tıkladığında karşısına BeamFile programını indirmesi için bir uyarı gelecek ve aynı zamanda program ait download linki otomatik olarak kendisine verilecektir. 1.60 Mb.lık bu programa anında sahip olacağı için göndermiş olduğunuz dosyayı alması çok basitleşecektir.

2- Alıcının göndermiş olduğu dosyayı sizin bilgisayarınızdan çekebilmesi için BeamFile programının indirilme işlemi bitene kadar sizde de açık durması gerekir.

**
Bu yazılan koşullara bakıp, programın kullanımının karmaşık olduğunu düşünmeyin sakın. Aslında çok basit bir uygulama olduğunu ve karşıya yüksek boyutlu dosyalarınızı çok kısa bir sürede aktardığını gördüğünüzde bu şekilde düşünmeyeceğinize eminim. İyi günlerde kullanın. Saygılarımla.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.