⭐ 5 Kişiye Altın Vip Üyelik Çekilişi ⭐

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tarkan0

Yeni üye
20 May 2020
16
0
Herkese merhaba dostlar, uzun zaman önce bu foruma girerek ne kadar doğru karar yaptığımı anladım ve burası sayesinde belli bir yere gelerek ünlü kurumsal bir firmada çalışmaktayım. Hem foruma hem de siz değerli dostlara teşekkür niyetinde böyle bir çekiliş yapmak istedim. Sık sık bu tür çekilişler olucak.

Katılım Şartları

Konuya teşekkür etmek ve yorumlara Katılıyorum yazmanız yeterli.

Çekiliş Başlangıç ve Bitiş Tarihi

Başlangıç: 01/07/2020
Bitiş: 07/072020

Konu Baysal adminimizin bilgisi dahilinde açılmıştır.​

Teşekkür ediyorum ve katılıyorum :))

Moderatör tarafında düzenlendi:

MrAlphaPvP

Üye
26 Haz 2020
152
2
Tahtalı Köy
Keşke haram olmasaydı bende girerdim , dinimize göre şans diye bir şey yokdur bu şansın olduğuna göre bir oyun neyse ihtiyaç duyan kazansın ne diyim şimdi .

SultanATSIZ

Uzman üye
13 Ocak 2018
1,674
34
TURAN
Çekiliş sona erdi katılan herkese teşekkür ederim. Çekilişi canlı videoda çektik aklınızda şüphe kalmasın. Kazanan arkadaşları tebrik ederim.

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=zpqcl31dYyg[/ame]

Kazananlar

@DarkHawk06
@Edros Detretus
@Roviend
@HackerWhoAmI
@Napcaz

Sık sık çekilişler olucak çıkmayan arkadaşlar kırılmasın tekrardan iyi günler iyi forumlar dilerim..​

Baphomet

Katılımcı Üye
23 Nis 2020
297
1
Diğerinde deniycem artık şansımı varsa tabi; tebrikler talihli arkadaşlar

Edros Detretus

Kıdemli Üye
25 Haz 2009
2,455
31
/var/named
Çekiliş sona erdi katılan herkese teşekkür ederim. Çekilişi canlı videoda çektik aklınızda şüphe kalmasın. Kazanan arkadaşları tebrik ederim.

http://www.youtube.com/watch?v=zpqcl31dYyg

Kazananlar

@DarkHawk06
@Edros Detretus
@Roviend
@HackerWhoAmI
@Napcaz

Sık sık çekilişler olucak çıkmayan arkadaşlar kırılmasın tekrardan iyi günler iyi forumlar dilerim..​

Nadir şanslı olduğum zamanlar; hakkımızda hayırlısı olsun, teşekkürler. :)

Son düzenleme:

Napcaz

Katılımcı Üye
28 Nis 2019
767
764
Cudi

http://www.youtube.com/watch?v=zpqcl31dYyg

Kazananlar

@DarkHawk06
@Edros Detretus
@Roviend
@HackerWhoAmI
@Napcaz

İnanılmaz kesinlikle inanılmaz bana bu şansı tanıdığınız için teşekkür ederim kazanamayan arkadaşların talihleride de inşallah vuku bulur çok mesut oldum çok sağolun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.