5 Yıldır kullanılmayan hesap

bysnor

Üye
23 Nis 2015
55
0
Benim bir arkadaşım var hesabını kaybetti askerden gidip geldi hesabı unuttu çocuk hesabı bulmaya çalışıyor ama bulamıyor kurtaramıyor en son 2010 da girdi hesaba şimdi bu hesabı nasıl kurtarıcaz yardım edermisiniz ? eposta yı unutmuş telefon numarası ise hattını değiştirmiş onun dışında yapılabilecek birşey varmı varsa yardım ederseniz sevinirm astlerim üstlerim...

RedNose

Üye
14 Mar 2017
237
0
Başlayayim ?
Facebook Arama Bolumune Adini Yaziyorsaniz Adi Cikiyorsa Eposta Bulunur Eger Yoksa Biraz Zor Bildigim Kadariyla Eger Bulunursa Facebook A Bildirim Atiyorsunuz O Eposta İle Kimlik Vs. istiyor Kanitlamak İcin Kimlik Atiyorsunuz Aliyorsunuz Bildigim Kadsriyla. :)

5 Haz 2016
187
0
Kardeşim Profili url sini Ver Sen Bana Gerisini Düşünme E postasıyla Şifresini Yarın Sana özelden Veririm. Hem Bişey Yaparım Diye Korkuyosan Korkma en Böyle Çok İnsana Yardım Ettim

Son düzenleme:

Rolls

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
419
7
2 yıldan fazla girilmeyen e-posta geri alınamaz otomatik kapanıyor bilginiz olsun arada bir giriş yapıp çıkarsanız sağlıklı olacaktır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.