50 bin Tlye Yüksek Performans Nasıl PC Toplarım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ƓöҠƬüŔҠ

Yeni üye
29 Eki 2018
42
0
Edirne
Beyler 70 Bin Tl Bütçem Var Bunun Yarisini Mehmetçiklerimize Bağışladım Helali Hoş Olsun. 20 Binini Mehmetçiklerimize Verdim Geri Kalanıyla Bilgisayar Toplamayi Düşünüyorum 50 bin tl ile Nasil Bir Bilgisayar Toplayabilirim Önerilerinizi Lütfen Esirgemeyin Kaç Yaşına Gelsemde Oyunlardan Vazgeçmem.

Mehmetçiklerimize Sizde Bi Yardımı Esirgemeyin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

RooTGHoST

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,452
8
38
Yüreğinize sağlık bağış için..
Monster notbook almayın bundan başka youtubede mesela 20.bin tl için sistem toplama videosu var örn. Verdim. Bunun gibi şeylere bakabilirsiniz.

Hll qnq

Uzman üye
17 May 2016
1,399
1
2 tane rtx 2080ti SLİ yap. (yada 1080ti)
intel i9 extreme olarak geçen son seri işlemcilere bak. Onun soketine uyumlu anakart al.
1000gb SSD al. M2 SSD var mı o kadar bilmiyorum ama m2 ssd alman daha iyi.

Ram 32gn mhz yüksek bir şey al.
750w psu yeter mi bilemiyorum psu al.

Kasa senin zevkine kalmış.

birde bana ekran kartı (istediğin model) alırsan teşekkürler <3 :D
ekran kartım yok. Cpu ile oynuyorum onboard.

BOZKURTCLAY

Katılımcı Üye
16 May 2016
469
0
BELİRSİZ
öncelikle bağış için sevindim yüreğine sağlık.iy bir oyun performansı için 50 bin çok bence , önerim monster notebook yada 10 binlik 15binlik hazır toplanan kasalar var onlar uzay kasalar gayet hızlı ve performanslı en iyisi 15 bin pcye 5 binde ekipmanlara ve odanı dizmeye kullan kalanını ileride değerlendirirsin

ShuJaira

Kıdemli Üye
26 Tem 2010
4,960
17
N-map
[ame="https://www.youtube.com/watch?v=nh55c34ubUU"]https://www.youtube.com/watch?v=nh55c34ubUU[/ame]

Bu video sana yardımcı olacaktır.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.