500 tl limiti olan kredi kartıyla 2.500 tl lik telefon alma

batuyek

Katılımcı Üye
1 Eyl 2014
401
0
arkadaşlar benim kredi kartımın 500 tl limiti var annemin üstüne kart ama kartı ben kullanıyorum benım sayılır sımdı ben bu kredı kartı ıle 2500 tllik telefonu alma imkanım varmı taksıtle vs

26 Ara 2015
95
0
böyle bişey olası imkansız olsa bile limit yetersiz der tek çekimmi olacak eğer öyleyse hiç olmaz zaten hiç olmaz yani imkansız
bayrak055ci-1.gif

ReadyDieFurkan

Uzman üye
31 Ara 2015
1,506
1
yaşın 18 yaşından azmı bilmiyorum yüksekse de olur yani ininal kart ,vb. kartlar var sitesinde neler yapabildiğine bakabilirsin uygun olanı seçip paranı içine atıp alabilirsin. Kredi kartı gibi.

Çılgın-Türk

Katılımcı Üye
20 Eki 2012
633
0
TÜRKİYE
al paypal kartı 5.000 TL limit var kardeşim kartın fiyatı internetten sipariş edersen 0 D&R gibi yerlerlerden alırsan 5 tl ücret alıyorlar. Kartı aldıktan sonra açtırması biraz sıkıntılı sen kartı alırsan açtırmayı ben hallederim kardeşim.

batuyek

Katılımcı Üye
1 Eyl 2014
401
0
yaşımı sormusunuz yaşım 20 benim demek istediğim tek çekim deil mesela turkcell aylık 100 tl felan iphone 6 satıyo ornek verıyorum 32 aya boluyo kredi kartına taksit yapıyo bende diyorum 500 tllik kredi kartına taksit yapılıyomu acaba pek anlamadığım için soruyorum arkadaşlar saçma gelebilir

dodojke

Yeni üye
12 Ara 2015
40
0
Bahsettiğin şeyi bende düşündüm fakat olmuyor telefon sana 2.5 bin tl ye geliyorsa 2.5 bin tl veya daha fazla limiti olan bir kredi kartına sahip olman gerekiyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.