5000 liraya alınabilecek en iyi masaüstü bilgisayar!!

kral4fero

Üye
5 Eyl 2009
96
0
Arkadaşlar merhaba hayırlı bayramlar. 5000 tl bütçem var ve hem yazılım öğrenmek hem de arada bir oyun oynamak, yeğenlere falan oynatmak için masaüstü bilgisayar almayı planlıyorum. En az 16 gb ram olsun istiyorum, iyi bir ekran kartı olsun istiyorum. Ssd falan iyi diyorlar. Yani bu özelliklerde bu fiyata bir şeyler bulabilir miyim bilgisi olan var mı?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Laurange

Kıdemli Üye
22 Ağu 2017
3,137
19
Bakü
Turbox ATM9918762 Intel Core i7 2600 16GB 1TB GT1030 Freedos 21.5" FHD Masaüstü Bilgisayar

İncelermisiniz, 3.5k olması gerekiyor

Son düzenleme:

BraveHero

Katılımcı Üye
12 Ağu 2018
656
13
Pide Center
Arkadaşlar merhaba hayırlı bayramlar. 5000 tl bütçem var ve hem yazılım öğrenmek hem de arada bir oyun oynamak, yeğenlere falan oynatmak için masaüstü bilgisayar almayı planlıyorum. En az 16 gb ram olsun istiyorum, iyi bir ekran kartı olsun istiyorum. Ssd falan iyi diyorlar. Yani bu özelliklerde bu fiyata bir şeyler bulabilir miyim bilgisi olan var mı?

Merhaba kral4fero , şuraya bakabilirsin :
https://cihaz.tv/4000-5000-tl-en-iyi-laptop-tavsiyeleri/

İyi forumlar dilerim.

kral4fero

Üye
5 Eyl 2009
96
0
Turbox ATM9918762 Intel Core i7 2600 16GB 1TB GT1030 Freedos 21.5" FHD Masaüstü Bilgisayar

İncelermisiniz, 3.5k olması gerekiyor

Free dos tam olarak nedir hocam? Windows 7 yahut win10 kurabilir miyim? Crack yapabilir miyim?

Ayrıca arkadaşlar bu nesil olayı nedir? 3. nesil falan mesela? 9. nesil falan bulamaz mıyım ? Kendim toplasam ya da daha mı ucuz olur nasıl olur? Kendim toplarsam birleştiremeyebilirim de...

Moderatör tarafında düzenlendi:

T4BUN

Yeni üye
16 Nis 2020
37
0
Fafazey
Ayrıca arkadaşlar bu nesil olayı nedir? 3. nesil falan mesela? 9. nesil falan bulamaz mıyım ? Kendim toplasam ya da daha mı ucuz olur nasıl olur? Kendim toplarsam birleştiremeyebilirim de...

Nesil olayı çıkış yılı hocam mesela 1. Nesiller genelde 2009-2010 civarında çıkmış oluyor. Şuan 10. Nesiller çıktı sanırsam en yenileri de onlar 2020 çıkışlılar. Yani işlemci nesli önemli hocam.

hayalet18

Kıdemli Üye
3 Şub 2015
2,327
2
ERMENISTAN
kral4fero
hocam toplama pc topla toplanır o fiyata bana özelden yaz tüm sistem özelliklerini olsun ne istiyorsun hangi oyun program vb çalışacak sana yardımcı olurum , bende topluyorum kasa sana kral gibi kasa toplarım bazıları turbox izoly yada hazır kasa alma marka olanlar , zararlı çıkarsın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.