5000 TL limit PC toplamak istiyorum

Pelacanus

Katılımcı Üye
28 Haz 2020
462
140
Arkadaşlar merhaba 5000 TL limitim var. Donanım hakkında fazla bilgim olmadığı için ikinci el yada sıfır olmak üzere bilgisiyar toplamak istiyorum. Hangi parçaları toplamaliyim fiyat performans olarak

masonz

Uzman üye
12 Ocak 2021
1,283
222
Tek Başına Bir Teşkilat
şunu söylemekte fayda var beni kurtarsın ufak tefek işlerimi halletsin diyor iseniz en az 8000 gözden
gidecek zaten dolar arttı bilgisayarlar normalinden fazla pahalı örnek 8000 tl aldığın bilgisayarın fiyatı
normalde 6000 tl mesela ama sana önereceğim bir bilgisayar var 5800 tl istersen birde kendin göz at pc hocası
topladığı sistem

>> Sistem Linki

Pelacanus

Katılımcı Üye
28 Haz 2020
462
140
Arkadaşlar illa sıfır olmasına gerekte yok yani kasayada gerek yok uzay sistem kurarım ondan yanada problem yok maksat doğru parcalari bulup almak

şunu söylemekte fayda var beni kurtarsın ufak tefek işlerimi halletsin diyor iseniz en az 8000 gözden
gidecek zaten dolar arttı bilgisayarlar normalinden fazla pahalı örnek 8000 tl aldığın bilgisayarın fiyatı
normalde 6000 tl mesela ama sana önereceğim bir bilgisayar var 5800 tl istersen birde kendin göz at pc hocası
topladığı sistem

>> Sistem Linki

Böyle bir tane sistem buldum lakin ssd biraz düşük kendin ayrı bir ssd bulabilirsin piyasaya baktımda biraz fiyatları artmış max 5000 tl pc bulmak zor oluyor biraz :(
https://www.incehesap.com/gaming-x-bronze-fiyati-47267/

Teşekkür ederim ama sıfır olmasına gerek yok

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.