6 adımla face hesap çal

Jasan

Yeni üye
19 Eki 2014
4
0
Antalya
Exclamation Facebook Hesap Çalma 6 Adım ile hemen çal

Herkezden Merhaba arkadaşlar Ben Batuhan Forumdaki ismim ise : Jasan Bugün sizlere Facebook Hesap Çalma Anlatacağım Çok Basit Bunun için gerekli olan : Outlook Hesanınızın olması gerekir anlatıma geçelim.....

1.ilk olarak bir kuran bulduk linkini alıyoruz kullanıcı adı olmalı...

2.şifemi unuttum kısmına basıyoruz (DİKKAT KULLANICININ HESABI GÜVENLİKLİ OLMAsın

3. Linkini e postan veya tel numaran yazan boşluğa yapıştıralım

4.ve şimdi güvenli şeyler gelcek alttan ise bunlara erişimin yokmuyu seçiyoruz

5.yeni e posta ve tekrar e posta diyecek oraya ouutlook hesabınızın e postanıızı yazın

6.size gelcek outlook hesabınıza onu onaylayın ve bir kaç saat bekleyin Çalındı Çok uzun olu bi teşşekür edermisiniz

İLETİŞİM ADRESİ PAYLAŞMAK YASAK // KOMEGAhttps://www.facebook.com/batuhanprooo?ref=hl

Moderatör tarafında düzenlendi:

asicorumlu

Katılımcı Üye
14 Eki 2014
701
1
Ya kardeşim bence 5-6 arasına bir nokta yazmayı unutmuşsun .... 5.5 olsun
5-yeni e posta ve tekrar e posta diyecek oraya ouutlook hesabınızın e postanıızı yazın
5.5-KİŞİNİN GÜVENLİK SORUSUNU BİLİRSEK :D :D :D
6.size gelcek outlook hesabınıza onu onaylayın ve bir kaç saat bekleyin

Biraz daha çalış.Bu işin 6-7 yolu var.Akşam bir tane daha patlattım :) Ama devam et bilgi istikrarın sonucunda oluşur....

Son düzenleme:

Soilw0rk

Katılımcı Üye
29 Nis 2012
810
0
dostum o kadar kolay değil.Zaten elimizde geçerli bi e-posta olması gerekiyor

djsoner8

Katılımcı Üye
7 Kas 2011
747
0
Ya kardeşim bence 5-6 arasına bir nokta yazmayı unutmuşsun .... 5.5 olsun
5-yeni e posta ve tekrar e posta diyecek oraya ouutlook hesabınızın e postanıızı yazın
5.5-KİŞİNİN GÜVENLİK SORUSUNU BİLİRSEK :D :D :D
6.size gelcek outlook hesabınıza onu onaylayın ve bir kaç saat bekleyin

Biraz daha çalış.Bu işin 6-7 yolu var.Akşam bir tane daha patlattım :) Ama devam et bilgi istikrarın sonucunda oluşur....

Ne bir kaç saati kardeş 24 saat bekle diyo adam girmemesi gerek 24 saat :D

elif solmaz

Yeni üye
2 Kas 2014
5
0
arkadaşlar bnm bi arkadaşın facesini almam gerekiyor ama sadece kullanıcı adını biliyorum. nasıl alabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim...

mhmtaksoyy

Yeni üye
30 Eki 2014
29
0
gnçler bn bi arkaşımın facesini kısa süreliğine el koymak istiyorum. bunun için fireforce denedim yanlış şifreyi buldu . dha bi iki yol denedim ama olmadı. ayrıca facesini alacağım arkadaşın hotmail hesabını bulamadığım için kıramıyorum yardımcı olan varsa sevinrm...

jdsezer

Yeni üye
19 Nis 2014
24
0
Eskişehir
o_O

O kadar :) Kolay olsa ohoo :) Bunun Güvenlik şifresi var 3 kez yanlış girdinde kitlenmesi var varda var :)) şifresini unutan adam bile 1 günde zor alıyo geri nerdeyse şimdi bide telefonla onaylama çıktı hey yawrum hey :mml

gurcu87

Üye
16 Eyl 2012
173
4
Almanya
24 saat beklemek gerekiyor ve artik bu dewirde facesine 24 saat icinde girmeyen bir insan ewladi war midir aceba ? :D

muradQ

Üye
29 Nis 2012
222
0
arkadaşlar eğer eposta adresı gizli ise facebook profılıne tıklatın ve yukarıdakı lınkı kopyalayıp faceden cıkın ve şifremı unuttum kısmına tıklayın ve bu lınkı oraya yapıştırın tıkladığınız anda çıkar epostası ama hepsını gostermez mesala ahm***21@hot**il.com diye gösterır sız bunu tamlamaya çalışacaksınız ne olabılır [email protected] bunun gıbı yapabılırsınız arkadaşlar :)

rozikan

Yeni üye
31 Ara 2014
2
0
Başkan o mazide kaldı ;ondan sonra güvenlik sorusunu nasıl cevaplıyacak millet daha yaratıcı fikirler bulursan iyi olur millete tam bilgi ver..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.