6 Günde 1749 Gösterim Ama Sıralamada Yok

Tekno Zeron

Yeni üye
28 Ocak 2016
47
1
Kastamonu
Merhaba arakdaşlar
sitem 6 günde 1749 gösterime erişti 2. gününde alexada göründü fakat sıralamalarda halen daha gözükmeme problemi var sizce nedir?
Gözükmüyor nasıl yaptın diyeceksiniz onca görüntülenmeyi adworden reklam verdim belki işe yarar diye
Neler yapabilirim daha fazla ? yorumlarınızı bekliyorum.

https://prnt.sc/k6mflf

Moderatör tarafında düzenlendi:
3 Haz 2017
67
0
Merhaba arakdaşlar
sitem 6 günde 1749 gösterime erişti 2. gününde alexada göründü fakat sıralamalarda halen daha gözükmeme problemi var sizce nedir?
Gözükmüyor nasıl yaptın diyeceksiniz onca görüntülenmeyi adworden reklam verdim belki işe yarar diye
Neler yapabilirim daha fazla ? yorumlarınızı bekliyorum.
k6mflf

https://prnt.sc/k6mflf

Merhaba, 6 günde 1749 gösterime erişmiş olabilir ancak bu sıralamalara girecegine dair bir kesin bilgi vb. degildir. Sitenizin hem Google sıralamalarında gözükmesini hemde alexa da görünür şekilde yer almasını istiyorsanız, seo uyumlu bir şekilde paylaşımlarınızı yapmalısınız. Bunun yanı sıra paylaşımlarınzda iç link çalışması yani web siteniz içinde ki diğer yazılara da link çıkışları yapmalısınız. Bu şekilde iç seo ya katkı sağlayacaktır. Bunun yanı sıra web site genel seo ayarlamalarına dikkat etmelisiniz.

Backlink satışı yapan iyi alexa sıralamasına sahip blog, web sitesi vb. sitelerden kendi açmış olduğunuz siteye tanıtım yazıları yayınlatarak, hem sıralamalarınız da hemde aktif ziyaretçi sayısını yükseltmek adına çalışmalar yapabilirsiniz.
Yukarıda bahsetmiş olduğumuz aşamaları doğru bir şekilde youtube üzerinden vb. videolar izleyerek ayarlayabilirsiniz. Bu aşamadan sonra da biraz sabırla birlikte düzenli özğün içerikler girmeniz olacaktır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.