650x Instagram Hesabı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BlackGuardian

Katılımcı Üye
10 Haz 2016
861
1
Arkadaşlar onaylama sorununu çözme adına yapabileceğim birşey yok maalesef fakat
webtabanlı bir program hazırlamaya başladık userlisti oldukça geniş olacak ve sadece tht üyeleri kullanabilecek ayrıca kişiye özel lisans ile çalışacak ve sadece kullanıcı adı ile binlerce follower yapılabilecek.Eğer bir sorun çıkmaz ise en kısa sürede bu projeyi gerçekleştirmeye çalışacağız.

burocan81

Katılımcı Üye
27 Mar 2016
640
0
Arkadaşlar onaylama sorununu çözme adına yapabileceğim birşey yok maalesef fakat
webtabanlı bir program hazırlamaya başladık userlisti oldukça geniş olacak ve sadece tht üyeleri kullanabilecek ayrıca kişiye özel lisans ile çalışacak ve sadece kullanıcı adı ile binlerce follower yapılabilecek.Eğer bir sorun çıkmaz ise en kısa sürede bu projeyi gerçekleştirmeye çalışacağız.

hayırlısı bekliyorum. :)

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
Eline sağlık 3 hesap çaldım biri amatör rus futbolcu çıktı yatlarda falan videoları var :D 15 tane hesabıda kayıt ettim telefon numarası girmemi istiyo bende fake numara sitesi bulamadim çok var ama hepsi önceden kullanılmış numaraların bildiğin bi yöntem varmı ?

HocaXD

Uzman üye
18 Mar 2017
1,875
0
Roma
Beyler ufkunuz çok dar :) Elinizde kesinlikle instagram hesabı olan 650Mail var 1 ay kadar bekleyin bir çoğu zaten onay alacaktır sizin yerinize haliyle checkpoint problemi ortadan kalkacak, şimdi bu noktada sizin SM yönteminiz devreye girecek fake onay maili ile hedefi tekrar düşürmeye çalışın ki bir çoğu düşecektir. Ve hesaplar sorunsuz bir şekilde elinizde olacaktır :).

Ellerinize sağlık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.