7 Madde Buglu Hesap

Madnnes

Üye
30 Tem 2017
148
0
TEXAS
Yukardaki Açtığın Hesapta Eposta Kısmı Gelmiyor Heralde Buga Düşmedi O

Sıksık Cevap veremiyorum aynen tamam falan diyemiyorum post kasmadan ban yeriz onndan şuan bakıyorum aynen girmedi ama ilkin girmişti bazen oluyorda şimdi birazdan tekrar kurcam az bi işim var 30 40 kişi aynı hesaba girince sıkıntı çıktı 6 7 tane hesap vardı ya

HEPSİ GG!

vatansever001

Katılımcı Üye
14 Tem 2012
992
0

Sıksık Cevap veremiyorum aynen tamam falan diyemiyorum post kasmadan ban yeriz onndan şuan bakıyorum aynen girmedi ama ilkin girmişti bazen oluyorda şimdi birazdan tekrar kurcam az bi işim var 30 40 kişi aynı hesaba girince sıkıntı çıktı 6 7 tane hesap vardı ya

HEPSİ GG!

Dediğin herşeyi yaptım kardeşim hesabı temp mailden aldım on tane aynı maille hesap açtım foto kilidine düştü ama linkte mail yeri çıkmıyor :confused:

Madnnes

Üye
30 Tem 2017
148
0
TEXAS
Vallaha Arkadaşlar 50 60 kişi aynı hesaba girdiğinden ötürü hesablar kapandı elimde 8 9 tane hesap vardı hepsi kapandı 1 2 gün sonra belki tekrar açarım şuan üşeniyorum

AccoStolen

Uzman üye
25 Ara 2015
1,952
1
Russia
dostum bak bilmeden burdaki insanlara yalan bilgiler verme 7 maddenin formu yok !! 7 maddeyi açmak için mailden yapman lazım biraz araştır ondan sonra burda konu aç

Madnnes

Üye
30 Tem 2017
148
0
TEXAS
dostum bak bilmeden burdaki insanlara yalan bilgiler verme 7 maddenin formu yok !! 7 maddeyi açmak için mailden yapman lazım biraz araştır ondan sonra burda konu aç

7 Maddenin Forumu yok ha anladım hocam Burda herkes yalnış birtek siz doğrusunuz anladım
Adam 7 maddenin forumu yok dedi anladım hocam anladım :)

tttmasif

Yeni üye
6 Haz 2016
8
0
dostum fix yemiş olmasın önceden giriliyordu çünkü bide diyelim caseye girdik küfür mü ediceğiz

Cod3r TTX

Uzman üye
13 Eki 2015
1,751
0
Dark-Net
Hey allahım kardeşim bunlar buglu hesap felan değil anlamıyormusunuz ? Normal kimlik kilidine düşmüş hesaplardır bunlar.

Cod3r TTX

Uzman üye
13 Eki 2015
1,751
0
Dark-Net
2 gündür şöyle konu açanları uyarıyorum hala anlamıyorlar kardeşim yanlış bilgi gösteriyorlar insanlara

Kim yaydı bu bilgiyi kardeşim bu hesaplarla 7 madde felan atılmaz artı 7 madde fixlendi sayemizde artık buglu hesabımla foruma giriyorum herşeyi tamamlıyorum kişinin emailini felan yazıyorum gönder diyorum hay aksi diyor fixlenmiş geçmiş olsun.

Madnnes

Üye
30 Tem 2017
148
0
TEXAS
Bana burda geçirmişsiniz buglu hesap değil diyorsunda buglu hesapdan kastın ne + prim yapmışın diyorsun hacklendiğin hesabın ss lerini alıp tek 1 postta kasmak yerine 2 farklı post açıp kasıyorsun + 7 madde fix yedi benmi yedirttim dostum açıklarsan.

ardaturan60

Yeni üye
17 Nis 2015
44
0
ZEy3BZ.jpg
Bende Şimdi Buglu hesap var 7 Madde olayini Şikayet edeceğim kişinin profil linkine göre girerek mi yapacagız biraz bilgi versen kardes...

Madnnes Bana Yardım edermisin Kardeş Şimdiden Teşekkkürü Şükran bilirim

Son düzenleme:

Madnnes

Üye
30 Tem 2017
148
0
TEXAS
ZEy3BZ.jpg
Bende Şimdi Buglu hesap var 7 Madde olayini Şikayet edeceğim kişinin profil linkine göre girerek mi yapacagız biraz bilgi versen kardes...

Madnnes Bana Yardım edermisin Kardeş Şimdiden Teşekkkürü Şükran bilirim

Ordan Devam Ederek Sana söylediği İşlemleri yaparsan sonuca ulaşırsın eğerki doğum tarihini biliyorsan doğum tarihini de eğerki bilmiyorsan iş başa düşer ve sahte kimlik yapıp atıcaksın 2 güne açılır nasıl yapıcam diyorsan gerçek kimliğini eline al ve fotoğrafını çek çok iyi bir şekilde fotoshop yapıp değiştir ismini ve doğum tarihini 2 güne hesap açılır bundan başka çözümü yok açamassın yani

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.