7 yaşında bir kızı köpekle evlendirdiler

ByToluidin

Özel Üye
27 Ocak 2007
3,187
616
Hindistan’da inanılmaz olay. Hindistan’ın PTI ajansının haberine göre 7 yaşındaki kız ******nu nazar değdiği gerekçesiyle sokak köpeğiyle evlendirdiler.

Hindistan’da 7 yaşındaki bir kız ******, mensup olduğu aşiretin batıl inançları çerçevesinde bir sokak köpeğiyle evlendirildi.

Hindistan’ın PTI ajansının haberine göre, Shivam Munda adlı kız ******nun üst dişlerinin alt dişlerinden önce çıkması, mensup olduğu Santhal aşiretinin inanışlarına göre uğursuzluk olarak görüldü.

Çocuğa ve aileye nazar değdiğine inanan aşiret, bu uğursuzluğu gidermek için kız ******nu bir köpekle evlendirdi.

Küçük kızın, Hindistan’ın doğusundaki Bihar eyaletinin Dhanbad kasabasında yaşayan ve bir kömür madeninde çalışan babası Kundan Munda, kızının sadece üzerlerindeki nazarın kalkması için köpekle evlendirildiğini, daha sonra bir erkekle evlenebileceğini söyledi.

Munda, aşiretin geleneklerine göre üç gün-üç gecelik süren düğüne akraba ve dostlarının katıldığını belirtti.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.