Donanım 700-1500 TL Klavye Önerisi

ByTurkX

Üye
15 Kas 2021
212
1
201
18
Vatan
Ben yazılımla ve muhasebe ile ilgileniyorum.
Numpad'i kesin olmalı.
Sizce Monster:

Pusat K3 Pro'mu alıyım?​

Pusat Business Pro'mu alıyım?​

Sizin önereceğiniz klavyeler varmı akıcı şekilde yazabileceğim?

teux

Katılımcı Üye
23 Ocak 2023
961
11
1,355
Merhaba
Hocam muhasebe ve yazılımla ilgilendiğinize göre klavyeyi sabah akşam aktif olarak düzenli kullanacaksınız demektir, Mekanik klavye uzun yazı için kullanımda ve akşam kullanımlarında sorun çıkartabilir, 2. Seçenek daha makul geliyor. Elimde mekanik klavye var baya pişmanım :D Gece yavaş basmaya çalışıyorum :D

teux

Katılımcı Üye
23 Ocak 2023
961
11
1,355
Ayrıca kendinizi monster ile sınırlandırmayın logitech marka klavyeleride kullanan çok arkadaşım var hepsi gayet memnun. Bütçenizi biraz aşıyor ancak

Bu model üzmez

ByTurkX

Üye
15 Kas 2021
212
1
201
18
Vatan
Merhaba
Hocam muhasebe ve yazılımla ilgilendiğinize göre klavyeyi sabah akşam aktif olarak düzenli kullanacaksınız demektir, Mekanik klavye uzun yazı için kullanımda ve akşam kullanımlarında sorun çıkartabilir, 2. Seçenek daha makul geliyor. Elimde mekanik klavye var baya pişmanım :D Gece yavaş basmaya çalışıyorum :D
Sence slim klavyelermi daha hızlı yazılır yoksa mekaniklerlemi?
Ses pek önemli değil hızlı şekilde akıcı yazayım bu önemli.
Monster bussines pro daha mantıklı geliyo bana.

teux

Katılımcı Üye
23 Ocak 2023
961
11
1,355
Sence slim klavyelermi daha hızlı yazılır yoksa mekaniklerlemi?
Ses pek önemli değil hızlı şekilde akıcı yazayım bu önemli.
Monster bussines pro daha mantıklı geliyo bana.
Yani her klavyede bir alışma süreci vardır elbette, alıştıktan sonra her klavyede hızlı yazabilirsin bence ama gerçekten gece probleminiz olmasa dahi uzun kullanımda kafa çok şişiriyor :D

teux

Katılımcı Üye
23 Ocak 2023
961
11
1,355
mx keys almak isterim ama para biriktirerek enflasyona yetişemiyorum. Yoksa mx keys tam bize göre sessiz akıcı şekilde yazabilirm.
Gerçekten güzel bir klavye piyasada muadili varmıdır bilemem araştırılmalı, Ayrıca sorunuzun cevabını tam manasıyla alabildiyseniz çözüm olarak işaretlerseniz çok sevinirim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.