700tl Bütceye general mobile Almalımıym?

3 Ara 2015
112
0
Beyler Konu Başlığındada Belirttiğim gibi 700 tl var general mobile 4g almayı düşünüyorum alsammı yoksa o fiyata daha uygun daha hızlı bi telefon varmı?

SparK216

Kıdemli Üye
1 Ocak 2016
2,600
0
Alone
Dostum kendi adima soyluyorum kesinlikle ama kesinlikle general mobile alma bende discovery vardi 1 yil olmadan kasmaya basladi sd karta yukleme yapmiyodu bicok hatasi vardi onun yerine lg oneririm :) g3 kullaniyodum onunda sarji cok hizli bitiyodu ama geriye kalan harika bi telefondu eger g3 olmaz g3 beat bakabilirsin :)

17 Ocak 2016
150
0
Turan
Dostum kendi adima soyluyorum kesinlikle ama kesinlikle general mobile alma bende discovery vardi 1 yil olmadan kasmaya basladi sd karta yukleme yapmiyodu bicok hatasi vardi onun yerine lg oneririm :) g3 kullaniyodum onunda sarji cok hizli bitiyodu ama geriye kalan harika bi telefondu eger g3 olmaz g3 beat bakabilirsin :)

Katılıyorum şuan g3 var ve süper hızlı kasma falan yok ama arkadaş 700 diyor ben 1.600 aldım şuan ne kadar bilmem

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.