75.000 Farklı Dosya Türünü Açan Program ...

dj mustafa

Kadim Üye
18 Haz 2008
5,939
0
İstanbul
Free Opener - yetmiş beş'den fazla farklı formatlarda her türlü dosyayı açabilmektedir. Bu yazılım ile arşiv dosyalarını dahi ayıklamanız mümkün, metin belgesi pdf belgeleri gibi her türlü dosya formatını desteklemektedir.

Free Opener desteklediği formatlar şunlardır:
VB, C, CS, JAVA, JS, PHP, SQL, CSS, ASPX, ASP, HTML, HTM, PSD, JPEG, JPG, PNG, GIF, BMP, TIFF, TIF, XML, RESX, PPTX, PPT, PPS, WMV, AVI, FLV, MPG, MPEG, MOV, MP4, MP3, MID, WAV, MKV, 3GP, FLAC, 7z, ZIP, RAR, GZ, TAR, TGZ, JAR, DOC, DOCX, SRT, ARW, CF2, CR2, CRW, DNG, ERF, MEF, MRW, NEF, ORF, PEF, RAF, RAW, SR2, X3F, ICO, XPS, TORRENT, SWF, RTF, TXT, BAT, CFG, LOG, INI, REG, PAGES, XLS, XLSX, XLSM, CSV, MSG, PDF, VCF, EML.
Sezgisel kullanıcı arayüzü ile herkes kolay bir şekilde istediği dosyayı açabilir.

İNDİR

Free Opener indir - Tm Dosya Formatlarn Aan Program 1.2.00 indir - Aralar

Son düzenleme:

kaplan_ahmet

Uzman üye
27 Ağu 2010
1,158
0
Konu başlığında 75 bin yazıyor. Konu içinde 75 çelişkili biraz . Ama yine de teşekkürler faydasını gördüm.

hyhop

Yeni üye
26 Ara 2010
40
0
Dosyayı açınca

Unable to load DLL C:\Program Files\Free Opener\Free Opener.exe->mscoree.dll

Belirtilen Modül Bulunamadı.

yazıyor ne yapmam lazım

Son düzenleme:

hyhop

Yeni üye
26 Ara 2010
40
0
dosya demişim pardon indirdim ben setub'u açınca veriyor hatayı yüklemiyor yani

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.