800 tl Alınabilecek Telefonlar Nelerdir?

Cansuprs

Katılımcı Üye
30 Eki 2013
308
0
İstanbul
Elimde Ipad tabletim var onun için telefona fazla para yatırmak istemiyorum.Fiyat-performans cihazı olan telefonlara yönelmek istiyorum.Ve Ağustos ayında ailem bana telefon alacak...Windows Phone 'lu cihazlar şuan için 2.planda...Çünkü mağazası sıkıntılı,aksesuar sıkıntısı filan da var.Daha çok android işletim sistemli bir cihaz olsun istiyorum...Günlük ihtiyaçlarımı karşılayacak,sosyal medya,müzik,fotoğraf ve biraz da oyun kaldırabilecek bir telefon istiyorum ama en azından 4 sene dayanması lazım telefonun.Çünkü ben öyle çok sık telefon değiştiren biride değilim.Maksimum 800 'ye kadar bir telefon önerebilir misiniz?

Cansuprs

Katılımcı Üye
30 Eki 2013
308
0
İstanbul
İstanbulda oturuyorum.Zaten telefonu Ağustos'ta alacağım...Bende ıpad tablet var çoğu isteğimi karşılıyor tablet...Bir de telefonu ailem alacak.Onun için onları fazla zorlamak istemiyorum.Birde telefonlardaki taksit olayı kalktığı için fazla parada vermek istemiyom bir tele...Bir tele 800 tl verip 2 ay sonra donmasını kasmasını,dışındaki çizilmeler filan olacaksa vereceğim paraya yazık.Sonuçta ben alacağım teli ömür boyu kullanacağım...Şuan stabilite açısından iki sistem var biri İOS Biri de Windosphone.İos cihazlı telefonlar yani Iphonelar çok pahalı Türkiyede...Windowsphone ucuz ve kasıntı yok 512 Mb ramli cihazları bile Asphalt 8 i oynatıyor...Yani zaten ben telefonu günlük işlerim ve birkaç oyuniçin kullanacağımdan dolayı ihtiyaçlarımı karşılar nitelikte windows phone telefonları...Nokia Lumia 1320,Nokia Lumia 820 düşünüyorum şuan...

Cansuprs

Katılımcı Üye
30 Eki 2013
308
0
İstanbul
s4 mini o fiyata güzel bence..

Samsung 'un kullandığı arayüz bir müddet sonra kasılıyor...Zaten androidli telefon alacaksan da saf androidli telefon alacaksın...Onu alamazsan da aldığın tele rom atacan öyle kullanıcaksın..Çünkü markaların android üzerine yaptıkları kişiselleştirmeler telefonu hantallaştırıyor...Ve aslında stabil bir sistemken android o kişiselleştirmeleri yüzünden stabillikten çıkıyor...Eee Türkiye'de zaten One Plus One markasının telefonları olsa android'in ne kadar stabil olduğunu görürdük.800 lirayla da bir android tel alsam beni en fazla 2 sene ***ürür...Ben ömür boyu ***ürecek stabil bir telefon istiyorum...Stabil sistemler ne şimdi İos ve Windows phone.İos cihazlı sistemler Türkiye'de pahalı olduğu için İos alamıyorum.Zaten evde ıpad tabletim var bir çok işimi görüyor(Tablet amerikadan geldi para vermedim)Onun için günlük işlerimi karşılayacak,sosyal medya işlerimi halledebileceğim,müzik dinleyebileceğim ve biraz ufak tefek oyun oynayabileceğim ve beni en azından ömür boyu olmasa da 4 sene ***ürmesini istediğimden dolayı Windows phone ı tercih ediyorum...Windows phone cihazı olarak da Nokia lumia 820,Nokia Lumia 1320,Nokia Lumia 925 düşünüyorum....

rucuer2000

Uzman üye
8 Ocak 2013
1,874
1
Nokia Dan uzakdur Ne alırsan al :D Oderece diyorum Nokia dan uzakdur
Hiç kullandınmı ben kullanıyorum hiç sorun yok malzemesi kaliteli çizik yapmıyor elde kaymıyor .
Mağaza sıkıntısı kalmadı denilecek kadar az zaten mağazaya girerseniz görürsünüz .
Android de android androidin safı lazım saf bulamazsan 5 başa etmez hele samsung 2 yıl sonra s3 le note 3 aynı düzey oluru arayüzü çok ağır .
Wp Özgürlük belki androidden 1kaç gün geç alıcan uygulamayı ama stabilliğe
değer uygulamayı vermezlersede windows amcamız satın alır :)D Minecraftta olduğu gibi :D )
250 dolar ortalama fiyat ve 1 dolar 2.5 olarak hesapla isek 700 lira bile etmiyor
Ülkemizde aşırı derece zam gelicek kdv +otv ve benzeri o telefon 1000lirayı geçicek

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.