800 tl Alınabilecek Telefonlar Nelerdir?

Cansuprs

Katılımcı Üye
30 Eki 2013
308
0
İstanbul
Elimde Ipad tabletim var onun için telefona fazla para yatırmak istemiyorum.Fiyat-performans cihazı olan telefonlara yönelmek istiyorum.Ve Ağustos ayında ailem bana telefon alacak...Windows Phone 'lu cihazlar şuan için 2.planda...Çünkü mağazası sıkıntılı,aksesuar sıkıntısı filan da var.Daha çok android işletim sistemli bir cihaz olsun istiyorum...Günlük ihtiyaçlarımı karşılayacak,sosyal medya,müzik,fotoğraf ve biraz da oyun kaldırabilecek bir telefon istiyorum ama en azından 4 sene dayanması lazım telefonun.Çünkü ben öyle çok sık telefon değiştiren biride değilim.Maksimum 800 'ye kadar bir telefon önerebilir misiniz?

rucuer2000

Uzman üye
8 Ocak 2013
1,874
1
Windows phone mağazasına ne zaman baktın son ?
Ben kullanıyorum sıkıntı yok
1 kaç sorum var
Telefonu kaç yıl kullanıcaksın?
Stabillik senin için önemlimi?

Cansuprs

Katılımcı Üye
30 Eki 2013
308
0
İstanbul
Windows phone mağazasına ne zaman baktın son ?
Ben kullanıyorum sıkıntı yok
1 kaç sorum var
Telefonu kaç yıl kullanıcaksın?
Stabillik senin için önemlimi?

Stabil olması lazım ben kasıntıya gelemem.Bir de cihazın beni en azından 4 sene ***ürmesi lazım...Aksesuar sıkıntısı da olmamalı.Sonuçta kap takmayı kapla kullanmayı seven biriyim...Windowsphone biraz geride benim için ama belli de olmaz.Ağustosta belki de bir windowsphone alırım...Dediğim gibi tabletim olduğu için telefona fazla para yatırmayacağım.Alacağım cihazda benim sosyal medya işlerimi,müzik,günlük kullanım ve birkaç oyun ve 4 sene ***ürmesi lazım enazından...

rucuer2000

Uzman üye
8 Ocak 2013
1,874
1
Stabil olması lazım ben kasıntıya gelemem.Bir de cihazın beni en azından 4 sene ***ürmesi lazım...Aksesuar sıkıntısı da olmamalı.Sonuçta kap takmayı kapla kullanmayı seven biriyim...Windowsphone biraz geride benim için ama belli de olmaz.Ağustosta belki de bir windowsphone alırım...Dediğim gibi tabletim olduğu için telefona fazla para yatırmayacağım.Alacağım cihazda benim sosyal medya işlerimi,müzik,günlük kullanım ve birkaç oyun ve 4 sene ***ürmesi lazım enazından...

Windows phone o zaman tam senlik telefonlar gayet sağlam çizilmiyor 4 sene vız gelir güncelleme windows 10 manyak bişey zaten gelince androide bakan olmaz.
Aksesuar sıkıntısı bu arada yok ben çok rahat buluyorum
Oyun desen kasan oyun yok 1 tane var sonic bişey diye oda oyundan kaynaklı .Markete gir bak gayet güzel
Gene telefon alcak olsam gene windowsphone alırım isterden windows phone 10un görüntülerini atıyım?

Cansuprs

Katılımcı Üye
30 Eki 2013
308
0
İstanbul
Windows phone o zaman tam senlik telefonlar gayet sağlam çizilmiyor 4 sene vız gelir güncelleme windows 10 manyak bişey zaten gelince androide bakan olmaz.
Aksesuar sıkıntısı bu arada yok ben çok rahat buluyorum
Oyun desen kasan oyun yok 1 tane var sonic bişey diye oda oyundan kaynaklı .Markete gir bak gayet güzel
Gene telefon alcak olsam gene windowsphone alırım isterden windows phone 10un görüntülerini atıyım?

Zahmet olmayacaksa Windows 10 görüntülerini atabilir misin?
Ve bana 800'e kadar hangi windows phone i önerirsin?

rucuer2000

Uzman üye
8 Ocak 2013
1,874
1
Zahmet olmayacaksa Windows 10 görüntülerini atabilir misin?
Ve bana 800'e kadar hangi windows phone i önerirsin?

500x343xwphone-10-konsept-1.png.pagespeed.ic.3s-4SDGDq--Vic8fExEh.jpg

500x322xwphone-10-konsept-2.png.pagespeed.ic.JTl3tOiRaTwR381FgFPt.jpg

500x383xwphone-10-konsept-3.png.pagespeed.ic._oC_bG1ktPZUqgIKA3es.jpg

Lumia1320(Ben kullanıyorum wifi /3g /veri+oyun mesajlaşma facebook 2 günü şarj rahat çıkarıyor)
Lumia 925 /Şarjı az gidiyor ama kamerası mükemmel ben şarj için 1320 aldm tavsiyemdir gayet güzel)

Sen şarj mı lazımsa 1320 tavsiyemdir gayet güzel 1 kere kasma yapmadı mağaza bu arada gayet iyi modern combat5 4 real racing vb. var whatsapp face twitter zaten var sormaya gerek yok eğer günlük face twitter oyun diyosan 1320 tavsiyemdir ekranı çok güzel 6 inch olunca güzel cebe rahat sığıyor normalde bende zenfone6 alıcaktım sonra bir baktım çerçeve çok büyük cebe sığmıyor lumia 1320 aldm iyiki bunu almışım arkadaşımda zenfone6 aldı berbat ekranı vardı iyiki almamışım dedim (Kişisel görüşüm ve android 2 yıllık telefondr bence daha fazlası kasma yapar)

Cansuprs

Katılımcı Üye
30 Eki 2013
308
0
İstanbul
500x343xwphone-10-konsept-1.png.pagespeed.ic.3s-4SDGDq--Vic8fExEh.jpg

500x322xwphone-10-konsept-2.png.pagespeed.ic.JTl3tOiRaTwR381FgFPt.jpg

500x383xwphone-10-konsept-3.png.pagespeed.ic._oC_bG1ktPZUqgIKA3es.jpg

Lumia1320(Ben kullanıyorum wifi /3g /veri+oyun mesajlaşma facebook 2 günü şarj rahat çıkarıyor)
Lumia 925 /Şarjı az gidiyor ama kamerası mükemmel ben şarj için 1320 aldm tavsiyemdir gayet güzel)

Sen şarj mı lazımsa 1320 tavsiyemdir gayet güzel 1 kere kasma yapmadı mağaza bu arada gayet iyi modern combat5 4 real racing vb. var whatsapp face twitter zaten var sormaya gerek yok eğer günlük face twitter oyun diyosan 1320 tavsiyemdir ekranı çok güzel 6 inch olunca güzel cebe rahat sığıyor normalde bende zenfone6 alıcaktım sonra bir baktım çerçeve çok büyük cebe sığmıyor lumia 1320 aldm iyiki bunu almışım arkadaşımda zenfone6 aldı berbat ekranı vardı iyiki almamışım dedim (Kişisel görüşüm ve android 2 yıllık telefondr bence daha fazlası kasma yapar)

Windows Phone 10 Çok güzel gözüküyor.Şimdi tablete alıştım alışınca canım küçük ekran istemiyor...Dolayısıyla 1320 alabilirim...Yada 1520 de 1520 biraz pahalı...1320 Alırım yada Ağustos ayında alacağım için yeni çıkan Windowsphonelardan da alabilirim...
Sende şimdi 1320 var.Bana biraz 1320 den bahseder misin?Nasıl bir tel?Kasıyor mu?Kamerası nasıl?Windows Phone 8.1 yükledin mi yükledikten sonra neler oldu?Biraz Bana teli anlat...

rucuer2000

Uzman üye
8 Ocak 2013
1,874
1
Windows Phone 10 Çok güzel gözüküyor.Şimdi tablete alıştım alışınca canım küçük ekran istemiyor...Dolayısıyla 1320 alabilirim...Yada 1520 de 1520 biraz pahalı...1320 Alırım yada Ağustos ayında alacağım için yeni çıkan Windowsphonelardan da alabilirim...
Sende şimdi 1320 var.Bana biraz 1320 den bahseder misin?Nasıl bir tel?Kasıyor mu?Kamerası nasıl?Windows Phone 8.1 yükledin mi yükledikten sonra neler oldu?Biraz Bana teli anlat...

Windows phone 8.1 yükledim şimdi gene güncelleme gelicek kasma zaten windows phonde imkansız kamerası s3 den iyi çekiyor t50 vb tellerden kamerası iyi s5 minidende iyi arkadaşlarımda olduğu için karşılaştırdık Telefonda dizi izlemek çok güzel şarjda bitmiyince hiç sorun olmuyor facebook ve twitterda takılıp tht ye giriyorum gayet güzel Anlata anlata bitiremem sorunsuz bir tel .Arka kapağını değiştirdiğinde telefonun rengi değişiyor bu süper bişey .D
Kocaelide yarın okullar tatil olursa sana video çekip atarım bu arada internette inceleme videolarında çok eksik şeyler var oyunlara kasıyor diyor ama 0 kasma var . Söyliyecek tek sözüm var etrafında 1 numara telefon seninki olur alırsan :D S5 den daha fazla ilgi çekiyor g3 den bile D

Son düzenleme:

Cansuprs

Katılımcı Üye
30 Eki 2013
308
0
İstanbul
Windows phone 8.1 yükledim şimdi gene güncelleme gelicek kasma zaten windows phonde imkansız kamerası s3 den iyi çekiyor t50 vb tellerden kamerası iyi s5 minidende iyi arkadaşlarımda olduğu için karşılaştırdık Telefonda dizi izlemek çok güzel şarjda bitmiyince hiç sorun olmuyor facebook ve twitterda takılıp tht ye giriyorum gayet güzel Anlata anlata bitiremem sorunsuz bir tel .Arka kapağını değiştirdiğinde telefonun rengi değişiyor bu süper bişey .D

1320 alırım ağustos ayında..Keyfime bakarım...Nasılsa tabletim var..Oyun konusunda bir sıkıntım da olmaz.Alıyım gitsin Ağustosta

Son düzenleme:

rucuer2000

Uzman üye
8 Ocak 2013
1,874
1
Bimekste Nokia Lumia1320 600 tl bu fiyata göre bana bu özellikleri sunması şaşırtıcı.Büyük ihtimal Ağustosta bunu alırım.Nokia Lumia 1320
Nokia Lumia 1320 Orange Akıllı Telefon (Smartphone) Fiyatı ve Özellikleri | Bimeks

Bazen yılbaşında telefon indireme giriyor bende 700 e aldm 600 e bu telefonu stokta bulmak imkansız
ben yeni depodan aldık başka yerden getirdiler .Eskiden mağaza sıkıntılıydı ama şuan hiç sıkıntısı yok
Lumiaların 300 liralığını al gene sorun çıkarmaz android donanım canavarıdır bu yüzden iş yapmaz bana göre .Lumialarda böyle bir gereksinim yok. 4EVER Lumia
Yanlız ürün outlet miş yani 2inci el sıfırı 700 tl ama temiz2inci elde bulabilirsn

rucuer2000

Uzman üye
8 Ocak 2013
1,874
1
1320 alırım ağustos ayında..Keyfime bakarım...Nasılsa tabletim var..Oyun konusunda bir sıkıntım da olmaz.Alıyım gitsin Ağustosta

Telefondan sağlamlık bekliyorsan aynen lumia can çizilme yapmıyor .Kasma yok en az 4 yıl demek hakaret olur 512 mb ramli telefona bile windows10 verilecek . En az 4 yıl için aldım bende ama bundan sonraki telefonum gene lumia olucak inşallah.

Cansuprs

Katılımcı Üye
30 Eki 2013
308
0
İstanbul
Telefondan sağlamlık bekliyorsan aynen lumia can çizilme yapmıyor .Kasma yok en az 4 yıl demek hakaret olur 512 mb ramli telefona bile windows10 verilecek . En az 4 yıl için aldım bende ama bundan sonraki telefonum gene lumia olucak inşallah.

4 yıl sonrada zamanın teknolojilerini karşılarsa devam ederim zaten bunla...Ben öyle çok sık telefon değiştiren biride değilim.Bir kere alıyım ömür boyu kullanıyım ve güzel olsun.Lumia 1320 teknosada şuan 1000 tl...Herhalde Ağustos'a kadar düşer...Bimekste 600 ama onlar da teşhir ürünü...1000 tl veririm teşhirsiz alırım...1520 de çok güzel çok pahalı...Onun için 1320 alırım Ağustosta...

rucuer2000

Uzman üye
8 Ocak 2013
1,874
1
4 yıl sonrada zamanın teknolojilerini karşılarsa devam ederim zaten bunla...Ben öyle çok sık telefon değiştiren biride değilim.Bir kere alıyım ömür boyu kullanıyım ve güzel olsun.Lumia 1320 teknosada şuan 1000 tl...Herhalde Ağustos'a kadar düşer...Bimekste 600 ama onlar da teşhir ürünü...1000 tl veririm teşhirsiz alırım...1520 de çok güzel çok pahalı...Onun için 1320 alırım Ağustosta...

1520 nin şarj bunun kadar gitmiyor özellikler yüksek diye ı1520 ile 1320 arasında kullanırken hiç fark anlamazsın .Sadece kamerada anlarsın ama kamerayı ne için kullanıcaksn ben notları çekiyorum arklardan çok iyi çekiyor önkamera sana lazımmı bu arada ı pad varken ön kamera kullanmassın ama genede söliyim t50 ile aynı ön kamer aralında megabiksel farkı olmasına rağmen ama karanlıkta çekim olmuyor . 4 Yıl sonra teknoloji gelişsede bu telefon kasma yapmaz devam eder

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.