800 TL'ye kadar anne için telefon önerisi

byemre117

Üye
1 Kas 2014
226
0
Bütçe 800 TL'ye kadar, uzun süreli kullanım için arıyorum yani bir süreden sonra kasma/donma olmasın pişman etmesin. Günlük basit işler için kullanılacak. Ekranı 5 inç filan olursa, bataryasıda günü çıkartsa yeter. Önerilerinizi bekliyorum.

akifverim

Üye
9 Haz 2016
107
0
grand neo arkadasımda var yanlıs hatırlamıyorsam 2 yıl kullandı hala kullanıyor ama kasıyor sana tavsiyem microsoft lumia al yada işletim sistemi microsoft olan telefonlardan al kullanmadım ama kasma sorununun olmadığı söyleniyor

akifverim

Üye
9 Haz 2016
107
0
android işletim sisteminin genel sıkıntısı kasma ve donma uzun süreli kullanım için ne kadar uygun olur bilmem ama annen telefona uygulama yuklemicekse yada sabahtan aksama kadar kullanmıcaksa android alabilirpek bir sıkıntı çıkcağını zannetmiyorum
not : asus zenfone 2 çok güzel telefon fakat bildiğim kadadrıyla 1000 tl civarı daha uyguna lg g serisi telefon alınabilir

byemre117

Üye
1 Kas 2014
226
0
Bütçeyi daha fazla arttıramıyorum büyük ekranlı istediği için iphone ları direk eliyorum zaten bu bütçeme göre. M4 Aqua kullanan var mı, o hoşuma gitti kendimdede Z2 var sonyden yana bi sıkıntım olmadı bu güne kadar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.