8000x Instagram Hesabı ve Takipçi Görme Programı

BlackGuardian

Katılımcı Üye
10 Haz 2016
861
1
icon_instagram.png

okrmrk.png

Hepsi çalışmaktadır fakat kullanmak için verify kısmını geçmeniz gerekiyor ve hesaplardaki takipçi sayısını vs. görebilmeniz için size bir program da vereceğim.
okrmrk.png

Hesaplar Pasted.co :
Tıklayınız.
Şifre : tht123
okrmrk.png

Bahsettiğim programdan bir görüntü :

okoL0b.png

okrmrk.png

Takipçi Görme Programı Dosya.tc:
Tıklayınız.
okrmrk.png

Virustotal:
Tıklayınız.
okrmrk.png

Programın Kullanılışı:

Arkadaşlar dosya.tc den zip'i indirdikten sonra klasöre çıkart diyerek çıkartınız ve pasted.co daki hesapları txt olarak kaydediniz sonrasında Socks 5 türünde proxy alınız
VIP Socks
Bu siteden alabilirsiniz.
Programı yönetici olarak başlattıktan sonra proxyleri ve hesapları programa ekleyin ve başlatın.
Sonrasında tek yapmanız beklemek ve eğer program yanıt vermiyor derse bekleyiniz düzelecektir.
Program bu hesapların çoğunu yanlış olarak gösteriyor ama aslında doğru nedenini anlayamadım.

okrmrk.png

Lütfen kullananlar teşekkür etmeyi unutmasınlar,takipte kalın bunun gibi birçok güzel konu paylaşacağım.
okrmrk.png

Son düzenleme:

jordannbelfort

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
370
1
icon_instagram.png

okrmrk.png

Hepsi çalışmaktadır fakat kullanmak için verify kısmını geçmeniz gerekiyor ve hesaplardaki takipçi sayısını vs. görebilmeniz için size bir program da vereceğim.
okrmrk.png

Hesaplar Pasted.co :
Tıklayınız.
Şifre : tht123
okrmrk.png

Bahsettiğim programdan bir görüntü :

okoL0b.png

okrmrk.png

Takipçi Görme Programı Dosya.tc:
Tıklayınız.
okrmrk.png

Virustotal:
Tıklayınız.
okrmrk.png

Lütfen kullananlar teşekkür etmeyi unutmasınlar,takipte kalın bunun gibi birçok güzel konu paylaşacağım.

teşekkürler :)

BlackGuardian

Katılımcı Üye
10 Haz 2016
861
1
Hocam bahsettiğiniz uygulamayı nasıl çalıştırıcaz?

Zip'i indirip çıkartın uygulamayı yönetici olarak çalıştırın ve linkini koyduğum hesapları txt olarak kaydedin.
proxy alın socks 5 türünde
VIP Socks
Bu siteden alabilirsiniz.
O proxyleri de txt olarak kaydedip programa yerleştirip başlatın program otomatik olarak hesapların bilgilerini belirtir ve program yanıt vermiyor'a geçerse telaş yapmayıp bekleyin düzelecektir bu hesapların hepsi doğru ama program bazılarını yanlış gösteriyor nedenini anlayamadım ama yinede işe yarar :D

baychip

Katılımcı Üye
22 Ağu 2017
285
0
ne ara patladı :D panele attım hepsi bitik heralde :D sağolasın yinede hocam birşey sorucam bu user ları nasıl buluyorsun yöntemini söylermisin ö.m atamadım yeniyim

Son düzenleme:

xuninvited

Üye
29 Tem 2017
167
0
Harika :) bide e maillerinin şifrelerini mi veriyor yoksa ben yanlış mı görüyorum ? eğer öyle bişey varsa mükemmel elinize sağlık

BlackGuardian

Katılımcı Üye
10 Haz 2016
861
1
ne ara patladı :D panele attım hepsi bitik heralde :D sağolasın yinede hocam birşey sorucam bu user ları nasıl buluyorsun yöntemini söylermisin ö.m atamadım yeniyim

Doğrulamaya takılmıştır.

Harika :) bide e maillerinin şifrelerini mi veriyor yoksa ben yanlış mı görüyorum ? eğer öyle bişey varsa mükemmel elinize sağlık

Evet ama hepsi doğru olmayabiliyor deneyin bakın girebilirseniz maile hesap tamamen sizin olur.

ve ilginiz içinde teşekkür ederim arkadaşlar :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.