9 Ekime Dikkat !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Exploid

Katılımcı Üye
12 Şub 2016
871
0
Rusya Abd savaş halindeler her an savaşabilirler yani bu ihtimal yoktur Ancak 2. darbe pisikolojik olarak zaten başladı örnek vereyim ben bundan öncede söylemiştim sakallı cübbeliye bürünüm kendini inançlı gösterip Atatürkçülere saldırıp inançlı insanları birbirine düşürmek
en son şortlu mevzusunu biliyorsunuz şort giydi diye bir bayan kardeşimize saldırı oldu veya cübbe sarık giydi diye başka kardeşimize saldırı oldu burda önemli olan birliğimizi korumak kim ne giyiyorsa giysin herkese saygı duymalıyız inancı ne olursa olsun onada saygı duymalıyız çünkü biz demokrasi ülkesiyiz
son olarak şunu söylüyeyim 2. darbe tank jet veya silahlar ile olmuyacak suikastlarla olucak
Allah milletimizi devletimizi ülkemizi dıştan ve içten yok etmek istiyenlere fırsat vermesin.

GAA

Katılımcı Üye
23 Eyl 2016
412
1
Komplo teorisinden başka bir şey değil bak buraya yazıyorum . :D

2 3 ay öncesinde yazılmış şeyin aynısını devlet adamları bugün konuşuyorsa bunu yazanların bildikleri birşey varmış demek..
Bak dedikleri bir bir oluyor..Zaten 2.darbe ya olur ya olmaz ama 3.dünya savaşı çıktı çıkacak..

DooTR

Kıdemli Üye
25 Şub 2016
2,414
0
Kanada
2 3 ay öncesinde yazılmış şeyin aynısını devlet adamları bugün konuşuyorsa bunu yazanların bildikleri birşey varmış demek..
Bak dedikleri bir bir oluyor..Zaten 2.darbe ya olur ya olmaz ama 3.dünya savaşı çıktı çıkacak..

Çokmu İstiyorsun Savaş Çıkmasını ? :)

Rick Grimes

Kadim Üye
4 Şub 2015
5,959
19
TURAN

Çokmu İstiyorsun Savaş Çıkmasını ? :)

Hiç kimse istemez.. Allah korusun her türlü beladan diyelim . :)

9 Eyl 2015
207
0
Eğer bugece darbe olsaydı emin olun'ki kimsenin ruhu duymazdı yani ancak kendine çok fazla güvenen
Kişiler bu darbeyi gerçekleştirecek.

GAA

Katılımcı Üye
23 Eyl 2016
412
1
Ben Hulusi Akar'dan şüpheleniyorum bahaneside hazır hergün patlamalar oluyor vs. vs.

Preceptinn

Katılımcı Üye
30 Tem 2016
346
0
-İnferno
eğer bu gece darbe olusa "BlackMerakli" isimli kişiye ban atın
ama bu sadece algı operasyonu yarında derlerki kasım ayında olacak
sonra da yılbaşında olucak derler bu döngü bitmez

iscorpix

Kıdemli Üye
10 Eyl 2012
4,378
12
Darbe is loading mi diyorsunuz yani :) bu iş 2012 de kıyamet kopacak diyen mayalılar gibi oldu. Sabah görüşürüz arkadaşlar. :)

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Şu kadarını söyliyim. 15 temmuzda sokağa çıkanlar vardı. Çıkmayanlar da vardı. Darbe başarılı olacak diye ümitlerini kesmişlerdi. Lakin darbe başarısız olunca artık onlar da anladılar ki darbeler bastırılabilir. Emin ol öyle birşey yaşanacak olsa kat ve kat daha fazla insan sokağa dökülür.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.