9 tane Masaüstünüz olsun

CaTaLeYa

Katılımcı Üye
8 Ağu 2012
330
0
Ankara
Kardeş Keylogger Açık Olsa :D Adam Farketmez Desktop 2 ye Geçerim :D Eywallah Kardeş ELLERİNE SAĞLIK ANLATIM İÇİN

seckin013

Üye
4 Tem 2012
58
0
Adana
Benim gibi masaüstünde çok şey açık olunca bir süre sonra çıldırıp hepsini kapatma takıntınız varsa işinize yarar :D

hw173a

Yeni üye
30 Eki 2009
43
0
İzmir
Bir tane kullanım yöntemi de ben göstereyim :)

İkona sağ tıklayın hani şu desktop 1,2,3 vb.. olanı seçtiğiniz yere oradan "move to" sekmesini seçin, istediğiniz masaüstündeki şeyleri istediğiniz yere atabilirsiniz. Mesela desktop 3 de bir belge açtınız "move to" sekmesini seçin belgeyi istediğiniz desktop a sürükleyin :D Eline sağlık hoşuma gitti bu arada

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.