90 euro yatirimla aylik 15 euro kazanc (kanitli)

qurbancik

Katılımcı Üye
10 Ağu 2015
531
0
selam dostlar
ilk once bunu soylemek isterimki 6 yildir site calisiyor
5 aydir uyesiyim ben cok az yatirim yaptim 30 euro civarinda yatirim yaptim
aylik 10 euro kazancim var dahada artiyor bu her ay
para cikarmada hicbir sorun yok
banka kartiniza yada bitcoin ile cikara bilirsiniz
yada bana ozelden yazip skrille cikarta bilirsiniz
oduller her ay artiyor
Online Football Manager - Web Based Game | GoalTycoon
sitemiz bu
goaltycoon.com
futbol managerlik oyunu baslayalim
Hesaplamayı kuruşu kuruşuna aşağıya yazıyorum rakamların garanti olduğunu anlarsınız dikkatli okur iseniz. Yapılan hesaplama üçüncü ligde üçüncülük içindir üst lige çıkmayacaksınız.
20 euro ya 100 pop paketi alacağız.
45 euro (12 pop hediye) yüklüyoruz.
25 euro (4 pop hediye) yüklüyoruz.
Yüklemeler bitti 90 euro harcadık.
Yüklemeler sonrası pop 30+100+12+4=146 oldu.

10 euro ile transfer lisansı açıyoruz.
Tüm işlemler bittikten sonra 2-3 euro kalıyor bununla transfer yapıyoruz üçüncü ligde üçüncülük için yeterli olur.

12 ile euro Otoparkı 2 seviye yapıyoruz.
1000 koltuk oyun başında var.
27 euro ile 9000 koltuk alıyoruz.
Koltuk kapasitemiz 10 bin oldu.

20 euro ile admin binasını 5 seviye yapıyoruz. Admin binasından günde 2 pop kazanıyoruz.
Galibiyet den günde %1 pop alıyoruz.
Pop değerimiz stat ı doldurmaya yetiyor. En kötü ihtimalle ( rakiplerin popu çok düşük olması) beşinci gün popu muz statı doldurmaya yetiyor.

GELELİM SEZON SONU HESABINA:

Bilet Kazancı
20 maç evinde oynarsın ortalama 10 bin seyirciye
10000*4=40bin maç başı
40*20=800 bin try - %40 vergi =480 bin =8 euro

Galibiyet ikramiyesi kazancı
3 maç vereceksin alsan bile vereceksin üst lige çıkmamak için
27*6633=180 bin try %40 vergi 102 bin =1.8 euro

Şampiyonluk ikramiyesi
326 bin try - %40 vergi =3.2 euro

Şampiyonlar ligi ve kupadan ortalama 2 euro

8 + 1.8 + 3.2 + 2=15 euro tüm vergiler dahil net kazanç. Kurı yüksekten hesapladım. Şampiyonlar ligini toros aldıkça gold fiyatı aşağıya düşecek. Geçen sezon rakamları hatırlayan varsa :)

İlk ayınız. İster bana bu yeter deyin bu şekilde devam edin. İsteriz koltuk almaya devam edip bilet kazancınızı arttırın.
20 bin stat kapasitesi olursa
20 bin *4=80 k bilet parası
80*20 maç =1.6 m try - %40 vergi=960 try=16 euro geçen aylık kazanca +8 euro artırdık. 23 euro oldu.
Admin binamız 5 seviye olduğu için günde pop 2 artacak üçüncü ligde oynadığımız için üç maç verip üçüncü olacağımızdan dolayı pop artışı hızlı olacak.

Gelelim benim tavsiyeme 5 ci ayda pop değerimiz 1500 e yakın olacak düzenli olarak koltuk da aldığımızda. Statı fullenmiş olacak her koltuk aldığımızda kazancımız arttığından stat ı fullemek kolay olacak ama zaman alacak 10/15/22.5/33.5/41/60/90/100
Sekizinci ayda stat fullenmiş oldu.
Peki gelir ne oldu:
1500 pop var 100k stat rakip pop 0 hesaplıyorum.
75k seyirci gelir.
75 bin *4 = 300 bin maç başı
20*300 bin =6m sezon geliri - %40 vergi =3.6m try
=60 euro sadece bilet geliri net.

Şimdi birinci lige çıkabiriz.
1500 pop 1500 pop ile maç yaparsa bilet geliri
100k seyirci full stat
Stat 80 k sonrası bilet zammıda pop düşmez. Altında düşer.
75k seyirci 8 liradan bilet alır.
75 bin * 8 = 600k %40 vergi 360k=6 euro maç başı gelir. Ona göre birinci ligdeki bilet gelirini de siz hesaplayın :)
kanit lar
https://i.hizliresim.com/Ygp6kE.jpg
tum sorunlar icin oozelden yazin yada burdan yazin her zaman yardimci olurum

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.