Çözüldü 90 tl ye pc alınırmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

incesoft

Yeni üye
15 Ocak 2018
4
0
Selamın Aleyküm arkadaşlar ben forma yeni kayıt oldum. bi soru sorcam işşallah dğru yerde açmışımdır

Bugün mahalle bilgisiyarcısna gittim eski bilgisiyarımı yaptırcaktım o dedi deymez yeni pc ler gelcek 90 tl ye duali core felan ede 2 kişi oyun oynayıp VB net kulllanmak için almalımıyım
yoksa bit pazarı gibi yerlerdenmi toplamalıyım ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

zekibb18

Katılımcı Üye
31 Ağu 2015
883
0
Aleyküm selam, kendiniz toplarsanız daha mantıklı olur. 90 Liralık bir bilgisayar.. büyük ihtimalle kendisi 50-60 liraya toplamıştır.

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Merhaba kesinlikle almayın sizi kandırmaya belkide dolandırmaya çalışıyordur belki. Kendi bilgisayarınızı deneyimli birinden yardım alarak toplayın ama 90 tl ye pc olmaz yani 1 adet ram 70 tl oda en düşük 90 tl ye mümkünatı yok sağlam bilgisayar vermesi 2 gün sonra bozulabilir suçu size atıp bozup getirdin diyebilir paranızıda alamayabilirsiniz.Kendinizin toplaması daha uygun olur.

MuhammetBalci

Katılımcı Üye
19 Mar 2017
525
1
Istanbul
Bit Pazarından parçaları toplarsanız rahatlıkla toplarsınız youtube bit pazarı videolarına bakmanızı öneririm

lakin durumunuz iyi ise internet üzerinden parçaları toplayarak kendinize güzel bir bilgisayar yapabilirsiniz.

Black-Leonx'

Özel Üye
22 Haz 2015
10,067
5
Nereye
90 tlye pc kesinlikle alınmaz, 90 tlye pc satan bir yer varmı bilmiyorum fakat varsa da üzgünüm ama çalıntı maldır, yoksa bu devirde kimse babasının hayrına 90 tlye bilgisayar satmaz.Çalıntı malı da alırsan onların ekmeğine yağ sürersin ha diyelim karşı komşun yeni pc aldıysa eskisini sana verecekse o zaman tabiki al.

AEokan

Üye
14 Ocak 2018
90
1
ANKARA
Hacım sen naptın ya ? 90 tl bilgisayar düşünürsek mantık açısındna bile tehlikeli yani cihazın ne kadar patlamaya açık tehlike olduğunu sen düşün eğer öyle bi cihaz varsa

10 Ara 2017
135
0
Selamın Aleyküm arkadaşlar ben forma yeni kayıt oldum. bi soru sorcam işşallah dğru yerde açmışımdır

Bugün mahalle bilgisiyarcısna gittim eski bilgisiyarımı yaptırcaktım o dedi deymez yeni pc ler gelcek 90 tl ye duali core felan ede 2 kişi oyun oynayıp VB net kulllanmak için almalımıyım
yoksa bit pazarı gibi yerlerdenmi toplamalıyım ?

sakın öyle bir hata yapma dostum. bende 300 tlye bir pc alıcaktım senin bahsettiğin gibi birisinden oda bir internet kafeydi her gün arayıp sordum abi geldimi falan. bir gün geldi eve gittim açtım açılmadı windows a gelnce reset falan atıyordu.geri verdim sonra parayı geri almak için 1-1.5 ay uğraştım. büyük hata yaptım sende böyle bir hataya sakın düşme . para kolay kazanılmıyor dostum. bi ara sinirden adamın ağına sızıp pc lere virüs bulaştırmayı bile düşündüm.

Jack Pirates

Katılımcı Üye
16 Mar 2017
787
0
TU R
90 Tl'ye Bilgisayar Ney Hocam, Yapmayın Allah Aşkına Tost Makinesi Bile Daha Pahalı Ondan. Yaptır Bilgisayarını En İyisi Adam Seni Koparmaya Çalışıyor Belli.

Dèfacer

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,621
1
Merhaba kesinlikle almayın sizi kandırmaya belkide dolandırmaya çalışıyordur belki. Kendi bilgisayarınızı deneyimli birinden yardım alarak toplayın ama 90 tl ye pc olmaz yani 1 adet ram 70 tl oda en düşük 90 tl ye mümkünatı yok sağlam bilgisayar vermesi 2 gün sonra bozulabilir suçu size atıp bozup getirdin diyebilir paranızıda alamayabilirsiniz.Kendinizin toplaması daha uygun olur.

arkadaşımdan 1 adet ram aldım 10 tl'ye 2 gb 3 haftadır hiçbir sorunu yok aslında 90 tl'ye alınabilir güneydoğuda yaşıyorsa normaldir :D ve çalıntı mal değildir ha var çalıntı mallar ama oda nadiren..

ByMuratTr

Kıdemli Üye
19 May 2016
2,234
1
Anadolu

Kesinlikle alma. 90TL'ye PC olmaz. Adamın samimiyetine güler yüzüne de inanma. Adam malını satmak için düşmanın olsa yüzüne güler. Bilirim böylelerini ağzı iyi laf yapar,seni ikna eder.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.