900 TL ye iphone5 alınırmı?

fearlescooll

Yeni üye
27 Eki 2014
23
0
900 tl ye temiz bir iphone 5 buldum tek sıkıntısı telefonun alt tarafında soyulmalar var onuda artık iphone nun kendi sıkıntısı olarak düşünüyorum alınırmı 900 tlye 16 GB iphone5

Wordkllas

Uzman üye
31 Ağu 2014
1,766
2
Sakarya
Kardeşim öyle ufak şeylere takılma fiyat gayet uygundur al derim saydam bı kap al ama dıkkat et ''silikon kap'' olacak zaten bu sayede hem korunmuş olur telefon ve kusurlarıda gözukmez :)

vigivan

Katılımcı Üye
29 Ocak 2010
977
1
Almaaa :) şu anda elimde iPhone 5 var siyah 1.5 senedir kullanıyorum.. Bence alma ben sana yaşadıklarımı anlatayım sonra seçim senin.
Aslına bakarsan çok büyük bir kötülüğü yok şarj dışında malesef ki şarjı hiç dayanmıyor. Günde 1-2 den fazla şarj etmen gerekebilir telefonun bataryasına ve senin kullanımına bağlı olarak değişiyor. Mesela ben bazı günler 3 kere şarj ediyorum bu gün hiç etmedim akşama kadar dayandı yani değişiyor ama bataryası gerçekten çok sıkıntı. Oynarsan yani oynarsan dan kast ettiğim azıcık internette gezersen ne bileyim oyun oynarsan hatta ekranı açık tutarsan bile şarjın gidiyor. Şöyle anlatayım. 3g açık olmadan internette gezmen can sıkar ve 3G açık olarak dolaştığın zaman maksimum 5 saat kullanım süresi alırsın. Batarya dışında gayet rahat bir telefon hiç bir sıkıntısı yok. Bende bu civarlara satmayı düşünüyorum çiziksiz fakat yurt dışından gelme. Alırsan da hayırlı olsun

Wordkllas

Uzman üye
31 Ağu 2014
1,766
2
Sakarya
Almaaa :) şu anda elimde iPhone 5 var siyah 1.5 senedir kullanıyorum.. Bence alma ben sana yaşadıklarımı anlatayım sonra seçim senin.
Aslına bakarsan çok büyük bir kötülüğü yok şarj dışında malesef ki şarjı hiç dayanmıyor. Günde 1-2 den fazla şarj etmen gerekebilir telefonun bataryasına ve senin kullanımına bağlı olarak değişiyor. Mesela ben bazı günler 3 kere şarj ediyorum bu gün hiç etmedim akşama kadar dayandı yani değişiyor ama bataryası gerçekten çok sıkıntı. Oynarsan yani oynarsan dan kast ettiğim azıcık internette gezersen ne bileyim oyun oynarsan hatta ekranı açık tutarsan bile şarjın gidiyor. Şöyle anlatayım. 3g açık olmadan internette gezmen can sıkar ve 3G açık olarak dolaştığın zaman maksimum 5 saat kullanım süresi alırsın. Batarya dışında gayet rahat bir telefon hiç bir sıkıntısı yok. Bende bu civarlara satmayı düşünüyorum çiziksiz fakat yurt dışından gelme. Alırsan da hayırlı olsun
Bende 5s kulanıcısıyım daha iki hafta önce 4s saatım şuan 5s kulanıyom gayet memnunum her konuda hemde fakat arkadaşıma katılıyorum prizle birlıkte yaşamayı öğrenmen gerekecek :D diğer herkonuda sana tatmın ettirici izlenımler sunacak :)

kurmay21

Üye
21 Eki 2013
169
0
londra
2. el asla almam sahsen.. param yoksa ıphone 4 alırım sıfır.. hem garantiis olur hemde saglam.. ne biliyorsun belkide telefon calıntıda olabilir.. yada yere dusmuste .. telefon yere bir defa da duserse o telefonda hayır kalmaz..

stokw

Özel Üye
27 Nis 2014
4,596
69

Belki arkadaşın netle o kadar yoğun işi yoktur oyun oynamayıda sevmez :) kendin demişsin kullanıma bağlı pil gidişatı diye yani onda çok gidebilir az kullanıyor olabilir :)
bana sorarsan 900 tlye iyi fakat başka sorunu yoktur inşallah. hayırlı olsun. elinde eskir inşallah

kurmay21

Üye
21 Eki 2013
169
0
londra
Belki arkadaşın netle o kadar yoğun işi yoktur oyun oynamayıda sevmez :) kendin demişsin kullanıma bağlı pil gidişatı diye yani onda çok gidebilir az kullanıyor olabilir :)
bana sorarsan 900 tlye iyi fakat başka sorunu yoktur inşallah. hayırlı olsun. elinde eskir inşallah
telefonun fiyatı iyi.. dedigin tek sorun sadece kabındaki soyulma olur umarım... bugune kadar aldıgım hiç bir 2. el telefoondan hayır gormedim..

HexSuPRaa

Kıdemli Üye
19 Tem 2012
2,116
0
Exploit
beni kimse yalnış anlamasın ama iphone alınmaz demiyorum sadece markasından okadar fiyatı var diyorum öncelikle telefonun ram modul yada parcalarında bir saglamlık yok işletim sisteminde bir ayrımcılık yok tasarımı tamamen nokiadan calıntıdır zamanındadada açıklanmıstı ddr modelleride cok normal özellik olarak cok geride bir ço ktelefona göre jobs olmadıgı için o telefon alınmaz

İphone 6 2014 1 gb ram v.b özellikler kıyaslama yaparsanz anlarsınız

micrasoft lumia 2010 1 gb ram

android ile kıyaslama yapmam cünki android işletim sistemi boşta bile 1 gb 1.5 gb ram yiyen bir telefondur eski modellerindede cok ram yedigi için android 4.0 yada 2.2 koyuyorlar öylece boşta 150mb ram yiyor

Son düzenleme:

IRON HORDE

Üye
23 Eki 2014
107
0
Kardeşim İphone 5 Lerde bi sorun var ona dikkat et şarj ı az gitmez hiçbir iphone un ama sorunda bu işte o yüzden bizim arkadaş 800 liraya sattı iphone unu sarj problemi çok sıkıntı bişey benimki kullanırsan 35 saat felan gider kullanmazsan bu süre 2.5 güne kadar dayana biliyor mutlaka sarj ını bitir bi sonra sarj a tak kullan bak gidimine adamdan bi kaç gün garanti iste sarj ına bakcagını söylersin sakın düşme bu probleme

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.