%99 da kalma sorunu

KLAMP

Üye
12 Ocak 2007
186
0
evet arkadaşlar indirme yaparken %99 da kalıyo ölece dolmuyor internet explorer de denedim yine aynı farklı tarayacılarda denedim yine aynı malware bytes ile taratttım combofix ile tarattım modem değiştirdim sorun bir türlü çözülmüyor çözümlerinizi bekliyorum

CruiserVaqabond

Uzman üye
23 Haz 2013
1,295
0
Adana
Dostum indirdiğin dosyaların boyutu yüksek ise sorun büyük ihtimalle tarayıcının kendi koruma sisteminden kaynaklanıyor olabilir.
Mesela Chrome, indirilen dosyaları kendi çapında inceliyor ve "Bu Dosya Zararlı Yazılım İçeriyor Kaydetmek İstiyormusunuz?" Gibi bir mesaj veriyor.
Tabi senin indirdiğin dosya boyutu yüksek ise tarayıcı tarama yapıyor olabilir.

İyi Forumlar.

KLAMP

Üye
12 Ocak 2007
186
0
hayır dosya boyutu büyük değil beyler hem şuan choreme yı tekrar yükliyim diye kaldırdım şimdi oda yüklenmiyor kalıyor yükleme şeyinde sorun halen devam ediyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.