99Bitty İle BTC Kazan!

farukync

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
370
0
99Bitty

Refli Kaydol: 99Bitty | 99Bitty:The Highest Paying Bitcoin Faucet on the Web

Refsiz Kaydol: 99Bitty | 99Bitty:The Highest Paying Bitcoin Faucet on the Web

99BİTTY

Sitede 3 farklı yol ile para kazanma şansınız vardır.

...İlki Faucet her 40 dakikada 100 satoshi + roll ile 114 - 1000 arası kazanç

........İkincisi oyun oynayarak 4 farklı oyunu var

.............Üçüncüsüde Çekilişe Katılarak.

Sitenin roll ve musluk gelirleri kısıldı ancak raffle var her 2 günde cekiliş ile ilk 10 kişiye kazançlar var ve kazanma şansı oldukca fazla

Ödemeler 50.000 satoshi oldugunda cüzdana yapılmaktadır. #Blockchain veya Xapo önerilir.

Ödeme Kanıtı:
OVlGXD.jpg

crjx0n

Katılımcı Üye
9 May 2013
258
0
Türkiye
tamam dediğinizi yaptım demek istediğim bitcoin kazandığım siteler otomatik olarak benim cüzdanıma parayı gönderiyorlarmı yoksa o işlemi ben mi yapcam

can_dost

Yeni üye
20 Ağu 2007
8
0
BlockChain yeni kullanacak arkadaşlar dikkat etmeniz gerek bir nokta ise açmış olduğunuz yeni "CÜZDAN"
belli bir süre sonra bitcoin cüzdanız değişiyor! Gönderilen bitcoin askıya alınır çekemezsiniz..Ana cüzdan sonra sol tarafta ayarlar kısmında ayrı cüzdan oluşturun! * Bitcoin alırken her zaman cüzdan kontrol ediniz!

Bende bi konu açayım ::) mayıs 2016 beri kazandığım firmayla ilgili...

farukync

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
370
0
arkadaşlar bu fırsatı kaçırmayın 2 günde bi çekiliş var ilk 10 a girip güzel satoshiler elde edebilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.