(___izleyen 72 saat içinde ölcekmiş___)

ruhit

Yeni üye
29 Eyl 2007
19
0
gerçektende saçma ben izledim ama hiçbirlşey olmadı 71 saat 58 dakkam kaldı galiba yarın gidip gıcık kaptıklarım kişileri döveceğim ne oldu niye kavga ediyorsun derslerse 3 gün içinde ölecekmişimde o yüzden diyeceğim ( arkadaşlar bunun gibi şeylere inanmayın ölüm hak ama nezaman öleceğimizi ALLAH bilir belki 1 dakka sonra da ölebiliriz belki 100 yıl sonra da ölebiliriz bunu sadece yüce mevlamız bilir )

aga44

Yeni üye
26 Haz 2007
1
0
yav arkadaşlar bi adama arkadan bişey yapıyolar heralde durmadan sırtında semer varmış gibi bağırıyo

18 kişi ölmüş bi kişi daha öldü ben gülmekten öldüm

mytii_nyny

Yeni üye
10 Kas 2007
20
1
yaaaaaaaaaaaaaaa ::D:D: bırakın Allah askına bole bos selerı hohoho.bakın bjk makakula die bi adam almıs 1.92 at gibi o daha diikkat çekici bbence

alemcix

Katılımcı Üye
23 Eyl 2007
591
10
ben ölcenmi şimdi bırakta ona yüce allahımız karar versin kaderimi bu videomu değiştirecekk pehhhh

by_hangman

Üye
1 Eki 2006
200
1
C99.txt? - R57.txt?
ya bırakın bu işleri amerikalı özürlü bi arkadaşımız belgelerimdeki resimlerini koymuş iki bağırma sesi movie marker dan atmış sonunda da bayrak çıkıyo gıcık oldum !

kartal_07

Yeni üye
3 Eyl 2007
27
0
çok salakça bir video. Sesleri bari biraz daha ükütücü yapsaydı montajcı eleman , yaw sormayı unuttum , bu arada ölen oldumu:D

Saint Thanatos

Kıdemli Üye
1 Şub 2007
2,833
37
Kıbrıs
Yaaa şimdi tüm cevapları okudum. Kimileri batıl inanç dio. Kimileri uydurma, saçmalık vs... kelimeler kullanılıyo. Ama arkadaşlar bu gerçek.. Nedenini açıklamak gerekirse.. Bu video yanlış bilgi almadıysam bu videolar fbı bilgisayarından çalınmış bir videodur. Zamanında bu videoyu bir çok kişi izlenmiş. Bu kişilerde ölmüş. Kim öldürmüş... Tabiiikide fbı. Neden?? Bunlar gizli dosyalardır ve o birimde çalışan üst düzey yöneticilerden başka seyretmemesi lazım. İşte bunu seyredin kişinin ıp'sini alıyorlar ve ..... Napıyolar bilemiyorum. Ben bu videoyu seyretmişti ve aynen bu açıklama yapılmıştı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.