$RECYCLE.BIN virüsü Acil yardım!

7 Tem 2015
58
0
Bugün hardiksimi birine ***ürdüm sonra eve geldim taktım sonra bi baktım o pcye geçen $RECYCLE.BIN virüsü benim pcme geçmiş internette baya araştırdım 360 securty programınıda kullandım bi işe faydee etmedi. Gizli dosyaları göster dedim $RECYCLE.BIN sildim ama ben sildikçe o gine çıkıyor. Ama dosyalarımı silmiyo resimleri felan onları sadece gizliyo. PC ye normal bi klasör açayım direk onun sahtesini oluşturuyor ve gizliyo. Bundan nasıl kurtulabilirim Acil yarıdm edin THT ailesine güveniyorum.
PC'ye format atmak istemiyorum bir sürü önemli aile fotografları ve dosyalar var. Yardımınızı bekliyorum.

7 Tem 2015
58
0
şuan onu ilk bana bulaştıran bilgisayara kuruyorum inş olur. Bu arada logom nasıl :)
ama benim bildiğim onu kullanınca her dosyayı siliyormuş.

Son düzenleme:

Mobydicq42

Yeni üye
4 Tem 2015
38
0
o virüs değil kardeş :) benim harddisktede var bilgisayardaki temp gibi düşün gereksiz atık dosyalar sil gitsin tekrar oluşuyor dosyalardan dolayı galiba

karazafer_

Kıdemli Üye
11 Ağu 2009
2,267
4
System32
ya normalde windowsta var ama ona da virüs bulaşabiliyor enjekte olabiliyor. kaspersky crakc ve hack programlarının düşmanı dır ama iyi temizler barsaklarında bişey bırakmaz :DDD

7 Tem 2015
58
0
Hitman pro kullan
Saol kardeş senin verdiğin programla bana ilk virüs bulaştıra bilgisayardakileri temizledim kendiminkileri elimle sildim :D gözde görünleleri zaten bende 360 securty vardı o kapalı iken usb takmıştım. Sonra gizli olan dosyları sag tıkladım gizlilik seçeniğini tıklıydı onu kaldırdım şidmi rahatladım ya :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.