/// _RoC_ Logger 6.3 \\\

Ne Tür Bir Güncelleme Umuyorsunuz ?

• Grafikler

Oy: 426 28.1%
  • Server

Oy: 461 30.4%
  • Stub

Oy: 125 8.2%
  • İşlevsel

Oy: 506 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    1,518

xkrallx

Yeni üye
6 Ara 2010
37
0
roc abi mozsqlite3.dll bulunmadığından bu uygulama başlatılamadı diyor ne yapmam lzm abi ?

iskor54

Yeni üye
4 Tem 2010
5
0
abi serverı kendımızde acınca mail gelmezmi ya denıyorum gelen gıden yok test gelıo ama yaptıklarım gelmıyo?

bluemanbrs

Yeni üye
29 Ocak 2008
13
0
Gerçekden GüzeL bi paylaşım Teşekkürler ama bir sorum olucak Karşı tarafa gönderdiğimiz Mail İlemi bu İşLemleri yapabiliyoruz ?
Eğer Öle İse ;
Bide karşı tarafa Göndereceğimiz MaiLin içeriğini Nasıl ayarlayabiliriz !

lorenss

Üye
6 Ağu 2011
109
0
Aydın
ben kendi bilgisayarımda denedim. ve 2 arkadaşta denedm denediğim arkadaşlardan biri win7 diğeri ise windows xp. şu hata geliyor.

keyloger.exe - Bileşenin Konumu Bulunamıyor
mozsqlite3.dll bulunamadığından bu uygulama başlatılamadı. Uygulamanın yeniden yüklenmesi sorunu giderebilri..

bu hata geliyorr..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.