_Roc_gibi arkadaşlarım yardım edebilirmi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ozi132

Üye
15 Tem 2009
96
0
arkadaşlar keylogger yapmayı düşünüyo rum test maili falan böle olucak ama kodları lazım bana oluşturma ve test maili kodlarını verecek varmı msn den veya özelden

ozi132

Üye
15 Tem 2009
96
0
aslında visual basic bölümünde veren vardı hatta yaptım gayet güzel çalışıyodu ama bilgisayara format attım ve kodları kaybettim şimdi o arkadaşımızın verdiği link kırık

alierke

Uzman üye
26 Eki 2009
1,227
0
Syst€m...
dediğim gibi logger yapacan yani server oluşturmalı
onun kodlarını sana kimsenin wereceğini sanmam
visual basic bolümünde weren wardı demissin
o bolümde werilen benim bildiğim
normal keylogger kodları werildi
senin dedidğin gibi olan werilmedii

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.