A4 tech Mikrofonlu Kamera Sorunu

27 Eki 2011
77
0
Arkadaşlar beni Yeni A4 tech Mikrofonlu Kamera Aldım Heralde O Kamerayı Bilmeyeniniz Yoktur Herneyse Ben bunun usb kablosunu bilgisayara taktim Bilgisayarıma Tıklayınca USB Video Aygıtı Çıktı Onu Açtıgımda Kamera Çalısıyor Ama Mikrofon Ayarını Hala Yapamadım Mikrofonlu Kamerayı Aldıgımda İçinden Küçük Bi cd Çıktı Onu Söylimde :RpS_lol: Yani Diyeceğim O mikrofonlu Kameranın Mikrofonunu Nasıl Yapıcaz Mikrofonu Bilmeyenler İçin Mikrofon Bu
bd84104-3-500x500.jpg

By_AreS

Uzman üye
16 Ara 2012
1,381
1
1.si çok buyuk yazmıssın bu kurallara aykırı
2. >>>>ikisininde doğru yere takılı olması gerek.özellikle mikrofon girişini doğru yere taktığınızdan emin olup Denetim masası/Ses, Konuşma ve Müzik Aygıtları/Ses efekti ve ses aygıtları/insan sesi/ burada insan sesi kaydederken kısmında kamera mikrofonunun seçili olduğuna emin olun.seçili ise donanımı sına yapın vede çalışıp çalışmadığına bakın.Eğer çalışmıyorsa donanımsal olabilir.Yada kullandığınız ses sürücünüz mikrofon jakını taktığınızda ekranda uyarı penceresi veriyorsa ; mikrojon jakının takılı olduğu yere gelip çift tıklayıp bunu mikrofon olarak işaretleyin.

'SiyahSancaK

Uzman üye
12 Şub 2011
1,264
0
Nereye
sadece usb girişi varsa seni kandırmslar kardsm bende de aynısı var mıkrofon yok onlarda mıkrofonun çalısması için ayrıyetten mikrofon içinde kablo lazm yani çift kablolu olması lazm

27 Eki 2011
77
0
tekrar baştan kur büyük ihtimal yanlış kuruyorsundur
usb yı arka tarafa takıyosun dımı ?
aygıt yöneticisinden yükle
Evet Arkaya Takılı içinden cd çıktı ama boyutu normal cd lerden dahada küçük windows 2000 kullananlar içinmiş kullanım klavuzunda öyle yazıyor windows xp.vista ve 7 için tak çalıstır oluomus tatkım kamera takıt takır çalısıo ama mikrofon çalısmıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.