AAA Logo V3.1 Full - Logo Oluşturmak Artık Çok Basit

osmanlitorunu25

Kıdemli Üye
22 Tem 2012
3,211
2
28
Bursa

AAA Logo programı profosyonel bir logo, banner, avatar ,v.s hazırlama programıdır. Bu tarz programlar içinde en başarılı olanıdır aynı zamanda. İçinde 100 den fazla hazır şekil, ve binlerce simgede cabası. Şuanda 3.1 sürümüne yükseltilmiş durumdadır Tam sürümdür...

Aaa Logo 100'den fazla hazır şablonun ve 2000'den fazla özelleştirilebilir logonun bulunduğu dakikalar içerisinde profesyonel logolar hazırlayacağınız vektör tabanlı bir logo hazırlama yazılımıdır. Renklerle ve efektlerle logoları özelleştirebileceğiniz gibi hazırladığınız bu logoları anında yazdırabilir veya internete aktarabilirsiniz. Ayrıca yüzlerce yazı tipi ve küçük logo resimleri bulunuyor. Oldukça kolay bir arayüz ve beraberinde gelen 100'den fazla hazır logoyla birlikte bu programı kullanan herhangi birinin iyi bir logo çıkarmaması içten bile değil.

Buyur-İndir [Hotfile]

İnternetin Kaliteli ismi
Rar Şifre : buyur-indir.com

###################################

The Best of Turkish Software
Rar Passs : buyur-indir.com

Kaynak :

AAA Logo v3.1 Full - Logo Oluşturmak artık çok Basit - (Buyur-indir) - Programlar, Oyunlar, Filmler, Haberler , Android

maho33

Üye
8 Tem 2012
240
1
sagol kardes ama ingilizce bilmiyenler icin veya bunu ilk defa kullananlar icin rica etsem bunun nasil kullanildigini veya turkce dil secenegi olani varmi olmassa kisa kisa resimlerle anlatma imkanin varsa da guzel olur

osmanlitorunu25

Kıdemli Üye
22 Tem 2012
3,211
2
28
Bursa
Lütfen virus total koyun

Beni tanıyan tanıyoz zaten virüs paylaşmıcağımı da herkes biliyor gerek var mı ? Güvenmiyorsan indirmezsin bu kadar basit .

sagol kardes ama ingilizce bilmiyenler icin veya bunu ilk defa kullananlar icin rica etsem bunun nasil kullanildigini veya turkce dil secenegi olani varmi olmassa kisa kisa resimlerle anlatma imkanin varsa da guzel olur

Tabikide sizin için şuan resimli anlatım hazırlıyorum..

osmanlitorunu25

Kıdemli Üye
22 Tem 2012
3,211
2
28
Bursa
1.Adım
76500292.png

2.Adım
67329644.png

3.Adım
70458661.png

4.Adım
83616523.png

Elimden bu kadar geliyor kusura bakmayınız..

maho33

Üye
8 Tem 2012
240
1
ellerine saglik kardes guzel aciklama icin logo resim olarak kaydetme boyut hangisini secmem lazim resim olarak kaydediyorum buyuk cikiyor benim istedigim resim icine yazi ve logo koymak guzel turk bayragi logolari ayyildiz falan nerden bulabilirim tekrar sagol kardes

1.Adım
76500292.png

2.Adım
67329644.png

3.Adım
70458661.png

4.Adım
83616523.png

Elimden bu kadar geliyor kusura bakmayınız..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.