ABB Robotic - Robot Studio Crack ! [6.08} Robotic Simulation Software

Emperor Federico

Katılımcı Üye
5 Ocak 2013
875
0
Route 66
nbGAB1.png


Çevrimdışı programlama, robot sistemlerine yaptığınız yatırımlarda yatırım getirisini en üst düzeye çıkarmak için en iyi yöntemdir. ABB'nin simülasyon ve çevrimdışı programlama yazılımı RobotStudio, üretimi durdurmadan, ofisteki bilgisayarınızdan robotu programlayabilmenizi sağlar. RobotStudio, eğitim, programlama ve optimizasyon gibi görevleri, üretim süreçlerini aksatmadan gerçekleştirmenize izin vererek size, robot sisteminizin karlılığını arttıracak araçlar sunar. Bu durum, risk azaltma, daha hızlı sistem açılışı, daha kısa sürede değiştirme, verimliliği artırma da dahil olmak üzere çok sayıda avantaj sağlar. RobotStudio'nun temelinde, üretim esnasında robotlarınızı çalıştıran gerçek yazılımın birebir kopyası olan ABB VirtualController yer almaktadır. Bu durum, sahada kullanılanlarla özdeş, gerçek robot programları ve konfigürasyon dosyaları sayesinde gerçekçi simülasyonlar yapılmasını sağlar.

çalıştır -> regedit


qA24V3.png


Bilgisayar -> HKEY_LOCAL_MACHINE_ -> SOFTWARE - WOW6432Node -> Microsoft -> SLP Services -> No Lock Data -> 0C20 verili satırın 6. sütununu F9 yapınız.


dLqn9Q.png


Görüldüğü gibi uzunca bir süre full versiyon kullanılabilir hale gelecektir.


lQzkVl.png
 
Son düzenleme:

THT SON MESAJLAR

Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.