Abdulhey Ne Yapmaya Çalışıyor???

2 Eyl 2007
111
3
Arkadaşlar,Kurtlar Vadisi-Pusu nun son bölümünü izleyenler için soruyorum;Abdulhey'in Polat Alemdar hakkında düşünceleri ve öldürmek istemesi doğru mu yanlış mı?Neden?

undertakerefe01

Katılımcı Üye
6 Tem 2007
776
7
kardeşim o sonucta devlet tarafından yetışyırılmıs dengelerı sınırkları bılen bı adam son zamanlarda polat buyuk ıslere karışmaya başlayınca suphe duymaya başladı ama sanmıorum öle bişeye yeltenmez

macur

Yeni üye
25 Ağu 2006
3
0
arkadaşlar bence oyun oynuyor bu da polatın bir fikri teşkilatın içinde ne olduğunu anlamak için ihanet edecek süsü veriliyo ama ihanet etmez polatın ince planlar kurduğu bi gerçek buda planın bir kısmı....

muhammetbay

Yeni üye
19 Eyl 2007
1
0
ben de istihbarat başkanıda polatın oyunları arasında ve bu yüzden abdülheyihanet süsüyle kaleyi içerden fethetcek gibi gelıyor bana

THeLaSTOTToMaN

Katılımcı Üye
21 Eyl 2007
387
4
SYSTeM32
bence yapmaz.ama haberlerde de oyuncularla yaprıkları röportajı gösterdi.biri ihanet edicek deniliyodu.

Benim düşüncem Abdülhey asla ihanet etmez Polat zeki bir adam son olaylardan sonra içeride bir hain olduğunu anladı ve bunu ortaya çıkarmak için Abdülheyi başkana yem olarak kullanacak. Abdülhey bana göre Nematiden daha yakın bir adam ve ihanet edecek son kişi. Tamerden şüphelendiğini biliyoruz, baskın sırasında o yaylım ateşinden kurtulması ve çiçek içinden çıkan kağıdı yırttığını söylemesi okların Tamerden yana olduğunu gösteriyor. Hain Tamer ve gerekeni Nizamettine yaptığı gibi yapacaktır.

HÜSEYİN1256

Yeni üye
9 Eki 2007
1
0
bence son bölümde abdulhey tabancanın laser ini polatın sırtına sakladı. sonra zafer i öldürecekler.:yaho1:yaho1:yaho1:yaho1

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.