ACER NİTRO 7 nasıl sizce ? ( Fikirileriniz )

cybermanctb

Yeni üye
16 Tem 2016
3
0
Merhaba arkadaşlar.

Bugün 2. el Acer Nitro 7 sipariş ettim 750 Euro'ya. Şu ana kadar gördüğüm en uygun tekliflerden biriydi kaçırmak istemedim. Sizinde görüşlerinizi almak isterim önceden kullanan ya da sistemlerden iyi anlayan arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum. Verdiğim paraya değer mi yoksa boşuna mı vermişim. Nasıl bir performans bekleyebilirim böyle bir laptoptan.

Teknik özellikler:

Malzeme: ****l tasarım

İşlemci: i7 9750H 6 X 2.60 GHz ( Max 4.5 )

RAM: 16 GB DDR4 (çift slot 8 - 8 ) Max 32 GB.

Depolama: 2X 500 GB M.2 SSD ( ayrıca ekstra boşta HDD yeride var)

Ekran kartı: GTX 1660 Ti 6 GB.

Ekran: 15 inc FHD IPS mat 144 Hz.

( Linkte ki fiyatı biraz pahalı fiyatı normalde 1600 1700 Euro civarı )

Link:

https://www.amazon.de/dp/B07STKSWNT/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_vi5bEbVWV1969

B0R4N

Katılımcı Üye
13 Kas 2019
314
2
bi sorun çıkmazsa 2.el diye şimdiden hayırlı olsun çok iyi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.