AÇik Arayip Durmayin Biirakin O Bulsun

cakalfatih

Yeni üye
26 Haz 2007
32
0
açığı bulmakta uraşmayın !!
Sitenin açıkLarını, server izlemini, site cookie yollarını, Sql injection yapılabilecek tabloları ve dosyalarını dahi gösterebilecek bir program programda açıkların hepsini izleyebilir siniz..

programın rahatlığı:

program sizi sitelerde açık aratmayacak rahatlıktadır .. kısacası gayet açık izleyip size sunan bir programdır.. web hackle uraşıp indirmeyen hata etmiş olur..!
Program Yükle

eğer serai isterse serial şifreniz

SeriaL Için : F9EC52FA-7EC9-4CB0-AC04-73ECCDD900F5

ilk önce taratın

program virüslerden arındırılmıştır..!programın amacı kolayca açık bulmaktır..!

programın asıl ismi acunetix web vulnerability scanner dır..!
nasıl geliştirildi: açıkları hızlı arayıp bulur ...

program da açık tarama anlatım

kısa ve net anlatım..!

start url yazan yere url nuzu yazmak yani hedef site (açık taratacağınız siteyi yazın..!

next deyiniz yada start basınız next te aynı start ta aynı fark etmez..!

bu kadar basit ..! artık hedef sitedeki açıkları tarayacaktır..!

eğer açık varsa sitede zil çalcaktır ve açığı sölüyecektir

bilgisayarci3839

Yeni üye
6 Eki 2007
2
0
kurulum sırasında içinde virüs buluyor bide yinede kurdum ama site adı yazamadım otomatik 2 site ismi yazmış test için

ftp_avcısı

Yeni üye
25 Eki 2007
14
0
evet çıkması normal bu ile ilgili konularda vurusle yaşamıyı ögrenmek lazım. bu prg çalışmadan önçe antileri kapatmn lazım

sansarb

Üye
8 Eki 2007
131
0
acunetix web vulnerability scanner da virüs yok kardeş ben kullanıyorum dediklerin doğru ben kesper 7.125 kullanıyorum bende neden virüs çıkmıyorve ben google dan indirdim bunda dümen olmasın sakın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.