açıkça tehtid ediyor

maxcesx

Üye
12 Tem 2015
128
0
Merhaba arkadaşlar 1 ay hatta 2 aydır yoktum ama operasyonlara facebook uzerinden katıldım.
Bugun youtube'ta bir video denk geldi bugun atılmış hack ile ilgili birşeyler sallıyor manual hack vs diyor yeni bir tim geliyor galiba btso adında benim bildigim btso bursa ticaret ve sanayi odasındır.
ama videoyu izleyin sizde bişeyler yazın konu altına nedir bu tehtitmi ediyor anlamadım.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=AA4cQxZiZDw[/ame]

Son düzenleme:

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
"Şebek misin?" diye yorum yap geç... Ses değiştirme programları simetrik olarak oktav düşürür. Bu sesi biraz daha tiz düşün, yarı bağırarak konuşan ergen..

Nacerme4

Üye
6 Tem 2015
158
0
Karabük
Merhaba arkadaşlar 1 ay hatta 2 aydır yoktum ama operasyonlara facebook uzerinden katıldım.
Bugun youtube'ta bir video denk geldi bugun atılmış hack ile ilgili birşeyler sallıyor manual hack vs diyor yeni bir tim geliyor galiba btso adında benim bildigim btso bursa ticaret ve sanayi odasındır.
ama videoyu izleyin sizde bişeyler yazın konu altına nedir bu tehtitmi ediyor anlamadım.
https://www.youtube.com/watch?v=AA4cQxZiZDw

Sesinden anlaşılmıyor olsa bile cümlelerinden çocuk oldugu çok rahat anlaşılıyor ya :D

DrEngerek

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,344
1
Teşkilat
Kardeş sözde bu ergen sözde yeni bir team açmaya kalkıcak anonim ker gibi ses düzeyini değiştirerek kendine hava sağlayıp ota boka biz önceden barış felan Amerika'da Brezilya'da derken yalan söylediği beli madem o kadar büyük yükler peki neden hiç bir faillere bulunmadılar birde YouTube un şifresini az çok vermiş bu salak değil ya 4 harf 6 sayı 2 özl karakterim değil yalan madem o kadar Prof ip ADresinden kendini buldurtmazdın.
İyi forumlar .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.