Açıklı Site Buldum Ve Site Öyle Dandik Sitelerden Değil

Li0nX

Yeni üye
9 May 2020
30
0
Selamlar Ben Bir Site Buldum Havij'den Find Admin Deyip Admin Panelini Buldum Meğer Sitenin Büyük Bir Açığı Varmış '=''or' yazıp girdim admin paneline türk sitesiymiş about kısmını google çeviriden baktım inşaat şirketiymiş dünyaca ünlü falan ben bu siteyi napabilirim daha hack'e çok yeniyim Biraz Korktum Diyebilirim.:yorgun

Li0nX

Yeni üye
9 May 2020
30
0
Adamlara Gönderdiğim E-Posta;

Merhabalar, İnternette Gezinirken Web Sitenizle Karşılaştım. Web Sitenizle İlgili Birşey Olduğu Hissine Kapılıp Çalışmaya Başladım. Öncelikle Admin Panelinizi Bulmak Çok Kolaydı, Lütfen Admin Panelinizin Bulunduğu Dizini Değiştirin. Ardından Admin Giriş Sayfasında Kullanıcı Adı Ve Parola Bölümüne Yazdığım '=''or' Enjeksiyonu Başarılıydı. Bu, Çok Büyük Bir Açık. Lütfen Bu İki Sorunu Giderin. About ve Financial Reports Bölümüne Fix That Bug Yazarak Sorunu Gidermenizi Dile Getirdim. Eğer Bu Sorunları Gidermezseniz Başka Bir Zaman Başka Bir Hacker Sizi Hackleyebilir. Korkmayın, Ben Bu Açığı Kötü Niyetle Kullanacak Bir Hacker Değilim, Bizim Gibilere Beyaz Şapkalı Hacker Denir. Bir Sistemin Açığını Bulduğumuzda Onu Hemen Sistem Sahibine Söyleriz. Ayrıca '=''or' açığını Düzeltmek İçin Kullanıcı Adı Yerine E Posta Adresiyle Giriş İsterseniz Sorun Düzelebilir. E-Posta Adresinde @ İşareti Gerekeceği İçin Hacker '=''or' Yazarak Giremez. Ve Bu Arada Financial Reports Ve About Bölümünü Silmiş Olabilirim, Özür Dilerim :)

Jqwx

Yeni üye
16 Haz 2019
35
0
e tabii kendi epostamla yazmadım vpnle açtığım yandexmailden attım

İntarneti bir sağlayıcıdan karşılıyorsan örneğin superonline hiçbir vpn hiçbir şekilde seni gizleyemez sadece ilk önizlemede farklılaştırır temelde adresin sitabildir direk uydu bağlantısı yada merkez bağlantı vpn de işe yarar o yüzden adamlara direk mail at en kötü ihtimal dava etseler bile bir cacık çıkmaz emin ol (zarar vermediğin sürece) ki etmezler eminim çünkü site tasarımcısı maili gördüğünde kimseye söylemeden sistemi değiştirir :) yada sana ödül bile verebilirler yada bünyelerine dahil etmek isterler ne olacağını bilemezsin değilmi :)

Li0nX

Yeni üye
9 May 2020
30
0
İntarneti bir sağlayıcıdan karşılıyorsan örneğin superonline hiçbir vpn hiçbir şekilde seni gizleyemez sadece ilk önizlemede farklılaştırır temelde adresin sitabildir direk uydu bağlantısı yada merkez bağlantı vpn de işe yarar o yüzden adamlara direk mail at en kötü ihtimal dava etseler bile bir cacık çıkmaz emin ol (zarar vermediğin sürece) ki etmezler eminim çünkü site tasarımcısı maili gördüğünde kimseye söylemeden sistemi değiştirir :) yada sana ödül bile verebilirler yada bünyelerine dahil etmek isterler ne olacağını bilemezsin değilmi :)

Haklısın ki Zaten 12 Yaşında Bir Çocuk Sizi Hackledi Bunu Gözardı Etmeyin vb. Diye EPosta da Attım :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.