Acil Bağlantı sorunu...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

asakiri

Yeni üye
9 Nis 2010
41
0
Arkadaşlar benim sorunum ;

modemde adsl ışığı sürekli yanıp sönüyor net glmiyor yeni kablo aldık dendik yine olmadı müşteri servisini aradık kablolardan veya eklentilerden olabilir dedi bütün kabloları değiştirdim eklenti nasıl oluyor normalde merkeze net var gözüküyormus bi power ısıgıyla ethernet ısıgı yanıyor adsl ısıgı yanıp sönüyor sabit olmuor nasıl çözebilirim .S ACİL:confused:

Son düzenleme:

asakiri

Yeni üye
9 Nis 2010
41
0
yaf bak simdi Modemin power ve ethernet ısıkları yanıyor adsl ısıgı yanıp sönüyor v net gelmiyor . Bu arada yeniden aradım yine aynısını söyledi merkezimizde netiniz var olarak gösteriyor dedi.ama gel myior

gizemli56

Katılımcı Üye
5 Ara 2009
681
0
kardeş bendede öyle oldu 118 11 arayıp ilimdeki türk telekom müdürlüğünün o olmassa sekreterin numarasını aldım onlarda bana eleman numaralarını verdin 2 içinde düzeldi:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.