Acil bakabilirmsnz

ByRes

Üye
6 Ağu 2015
136
0
Arkadaşlar iyi forumlar
Yeni proje peşindeyim fakat bir sorunum var bilgisi olanlar paylasabilrmi lütfen.
Şimdi projemde webbrowser ile ilgili

Kod:
aria-describedby="js_36">ByRes</a>

Şimdi buradaki ByRes kısmını nasıl editleyebilirim visual basic üzerinde görüldüğü gibi <> bu işaretlerin arasında nasıl yapabilirim?

emollo12

Uzman üye
19 Şub 2016
1,617
0
c#
Konu yeri yanlış , yardım merkezine açman gerekirdi . Onu hiç bilmiyorum daha ayrıntılı anlatsan anlayabilirdim beynim yandı anlatımından :D

ByRes

Üye
6 Ağu 2015
136
0
Arkadaslar değişik birşey facebook ile ilgili duvar beğenmeyi yaptım yorum beğenmeyi de yaptım şimdi yorum atma yapıcam gruplarda baya işe yarıyor :)
Konu yeri yanlıs biliyorumda acil lazım :)

ByRes

Üye
6 Ağu 2015
136
0
Konu yeri yanlış , yardım merkezine açman gerekirdi . Onu hiç bilmiyorum daha ayrıntılı anlatsan anlayabilirdim beynim yandı anlatımından :D

Kardeşim şimdi indexten bir kod o mesela class:ByRes name:ByRes yazıyor ya indexte bilgin varsa
o indexteki name filan iişlemlerini yapıyorum fakat işlem yapacağım şey name:Resadsa>ByRes</a
burdaki ByRes i nası değiştircez

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.